Чому «Скарбниця» — це зручно для клієнтів?

Чому «Скарбниця» — це зручно для клієнтів?

Будь-яка велика компанія дбає про те, щоб її клієнтам було зручно користуватися послугами, які вона надає. У цьому питанні наша Національна мережа ломбардів «Скарбниця» не стала винятком із правил. Ми завжди намагаємося оптимізувати наші сервіси та послуги, покращувати якість обслуговування в ломбардних відділеннях, а також проводити спеціальні акції та вигідні пропозиції для клієнтів.

У цій статті ми хочемо трохи докладніше розповісти вам про наш Особистий кабінет та послуги, що доступні в режимі онлайн, і чому це зручно для клієнтів.

Особистий кабінет

Будь-який клієнт мережі «Скарбниця» може зареєструватися на нашому сайті та створити Особистий кабінет. У ньому зібрана вся необхідна інформація про роботу мережі й актуальні пропозиції. Крім того, ви можете вносити зміни до налаштувань згідно з вашими уподобаннями, користуватися сервісом «Ломбард-онлайн» і контролювати всі операції з актуальних кредитів. В Особистому кабінеті також доступна можливість закривати потокові кредити дистанційно (без необхідності відвідувати ломбардне відділення).

Крім цього, в Особистому кабінеті можна обмінювати бонуси, накопичені в рамках програми лояльності, на призи, що вам сподобалися (наприклад, страховий поліс або дорогоцінні прикраси). Для реєстрації необхідно вказати ваше ПІБ та номер телефону, на який прийде код підтвердження.

Безкоштовна оцінка на сайті

Скористайтеся онлайн-оцінкою предмета застави перед візитом ломбарду. Це дозволить вам заощадити час перебування у відділенні, і ви заздалегідь будете знати суму доступного вам кредиту. Звертаємо вашу увагу на те, що оцінка предмета застави (як онлайн, так і в відділенні) завжди проводитися нашим фахівцем безкоштовно та індивідуально для кожного клієнта.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».