Як здати монітор в ломбард?

Як здати монітор в ломбард?

У кожного з нас є техніка або майно, що роками припадає пилом на полицях за просто так. Але будь-який предмет, який має цінність, можна змусити працювати на вас. Наприклад, здавати в оренду (що дуже популярно за кордоном), або на всяк випадок вигідно продати, розмістивши оголошення на будь-якій безкоштовній платформі. А якщо зовсім не хочеться возитися з публікаціями або самостійно займатися пошуком потенційного покупця, рекомендуємо звернутися до ломбарду.

Ця стаття — ваше нагадування про те, що в мережі «Скарбниця» можна не лише отримати кредит під заставу цінного майна, а й вигідно продати вживану техніку. Крім того, у цьому блозі ми продовжуємо розповідати вам про популярні предмети застави в наших відділеннях, і тема на сьогодні — як здати монітор в ломбард.

Який монітор я можу здати?

Найголовніша умова для вдалої угоди — монітор має бути в робочому стані. В іншому випадку співробітник ломбарду буде змушений відмовити вам у видачі кредиту під заставу. Що стосується бренду — ми приймаємо монітори від різних виробників, серед яких: LG, Philips, Dell, Lenovo, Asus, Acer, Apple і т.д.

Які чинники впливають на вартість монітора?

Перед тим, як запропонувати вам оформити договір, наш співробітник оцінить ваш монітор, з урахуванням наступних критеріїв:

  • загального стану (наявність дефектів, що не несуть загрозу працездатності);
  • діагоналі та роздільної здатності монітора;
  • типу екрану (TFT/LCD, LED/OLED, PDP) та матриці (VA, TN, IPS, PLS);
  • інтерфейси по корпусу монітора;
  • наявності «битих» пікселів;
  • додаткових особливостей (4K, 3D і т.д.);

Збираючись до ломбарду — не забудьте про паспорт. А також, за можливості візьміть із собою всі елементи комплектації монітора й пакування (якщо вона збереглася). Крім цього, великим плюсом, що позитивно позначиться на вартості, буде чек про покупку монітора або гарантійний талон (навіть якщо термін дії вже вийшов).

І наостанок — рекомендуємо скористатися безкоштовним сервісом «Онлайн-оцінка» на нашому сайті, аби дізнатися попередню вартість вашого предмета застави. Це допоможе вам заощадити час, витрачений на перебування у ломбардному відділенні.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.