Чи приймають ломбарди дитячі смарт-годинники?

Чи приймають ломбарди дитячі смарт-годинники?

Так, у мережі «Скарбниця» можна здати дитячі смарт-годинники під заставу. Ми приймаємо гаджети будь-яких брендів, без комплекту, з наявністю подряпин і інших дефектів, але головне — смарт-годинник має бути в робочому стані.

Чим дитячий смарт-годинник відрізняється від дорослого?

Дитячі годинники — це гаджет, що дозволяє батькам відстежувати місце розташування дитини. Але крім передачі даних про геолокацію пристрій може приймати дзвінки та повідомлення (просунуті моделі навіть мають камеру для відеозв'язку), а також відстежувати фізичну активність і сон дитини. Ну й звичайно, годинник має низку базових функцій, таких як будильник або крокомір.

Як дізнатися вартість годинника в ломбарді?

Ми надаємо клієнтам можливість отримати безкоштовну оцінку цінного майна (на підставі якого буде оформлений кредит під заставу) у всіх відділеннях мережі ломбардів «Скарбниця». Достатньо прийти до ломбарду предметом застави та повідомити співробітнику про бажання дізнатися суму доступного вам кредиту. Спеціаліст вивчить ваше майно, оцінить його з урахуванням встановлених критеріїв (стан, працездатність, комплектація, актуальна вартість на ринку) та визначить суму, яку ви можете отримати під заставу.

Незручно особисто йти до ломбарду? Скористайтеся послугою «Онлайн-оцінка» на нашому сайті, аби дізнатися вартість предмета, не виходячи з дому. Для цього вкажіть інформацію про предмет у спеціальній формі, а також актуальний номер мобільного телефону для зворотного зв'язку. Співробітник ломбарду вивчить ваші дані та зв'яжеться з вами для уточнення деталей щодо видачі кредиту.

Що потрібно для того, щоб отримати кредит під заставу дитячого смарт-годинника?

Усього три речі: годинник, паспорт і 5-10 хвилин вашого часу. Крім того, отримати гроші можна зручним для вас способом: готівкою або на банківську карту. При цьому ми не беремо комісію за переказ грошових коштів, але вона можлива з боку вашого банку.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.