Оцінка золота в ломбардах «Скарбниця»

Оцінка золота в ломбардах «Скарбниця»

Напевно, у вас є (або коли-небудь була) будь-яка ювелірна прикраса з золота, скажімо, сережки або кільце. По-перше, це дійсно красивий метал із благородним золотим відблиском, який гармонійно виглядає в комбінації з будь-яким іншим дорогоцінним металом або каменем. А по-друге, він завжди залишається актуальним, а ціна на золото на світовому ринку з роками лише зростає. Саме тому все частіше золото стає не лише красивою прикрасою, але й інвестицією, адже його завжди можна вигідно продати. Скупка золота — одна з найбільш популярних послуг в ломбарді, саме через високу популярність цього металу. У всіх відділеннях нашої ломбардної мережі можна оформити швидкий кредит під заставу, при цьому кожен клієнт повинен попередньо отримати оцінку свого предмета. Що це таке та як формується ціна — розповідаємо далі.

Як оцінюють золото в ломбардах мережі «Скарбниця»?

Оцінка предмета застави (у нашому випадку ювелірних виробів і прикрас з золота) — це обов'язкова процедура, яку проводять фахівці ломбарду перед тим, як запропонувати клієнту оформити кредитний договір. При цьому, оцінка завжди (незалежно від предмета застави або, наприклад, статусу клієнта) проводиться в індивідуальному порядку та є абсолютно безплатною для клієнта. Крім того, клієнт може скористатися послугою «Онлайн-оцінка» на нашому сайті, щоб скоротити час перебування в ломбардному відділенні. Для цього достатньо заповнити форму, вказавши всі необхідні дані про предмет застави. Співробітник ломбарду обробить заявку, оцінить вироби, враховуючи надані дані, і передзвонить клієнтові, щоб обговорити умови співпраці.

Сума доступного кредиту головним чином залежить від: ваги виробу (мінімальна вага — 1 грам); проби золота (375, 500, 583, 585, 750, 900, 916, 950, 958); типу виробу (кільце, кулон, сережки, браслет, підвіска, ланцюжок, хрестик); рівень збереження прикраси (наявність дефектів, цілісність тощо.); терміну кредитування (кількість днів, на яку оформляється кредит). Крім того, статус клієнта мережі «Скарбниця» також підвищує вартість предмета застави. Так, наприклад, «Золотий» клієнт може отримати до 1924 грн за 1 г золота, тоді як «Новому» клієнту буде доступно до 753 грн.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».