Безпека ломбардів «Скарбниця»

Безпека ломбардів «Скарбниця»

Ломбарди, як і банки або будь-які фінансові організації, нерідко стають предметом інтересу для шахраїв і грабіжників. І якщо банківські відділення здаються нам більш захищеними, то в безпеці ломбардів українці часто сумніваються.

Чому так відбувається? Як правило, відділення банків значно більші за ломбардні, а на вході до будь-якого банку клієнта завжди зустрічає охоронець. Але поспішаємо спростувати стереотип про те, що ломбарди беззаперечно програють у цих перегонах за безпеку клієнтів, адже всі великі українські мережі ломбардів з особливою увагою підходять до цього питання. У цій статті ми хочемо розповісти вам про головні заходи безпеки, які приймає Національна мережа ломбардів «Скарбниця» для того, щоб клієнти (і, звичайно, співробітники відділень) відчували себе під захистом.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження — перше, про що піклується будь-яка компанія або приватний бізнес. По-перше, вона допомагає контролювати роботу співробітників і загальний робочий процес. А по-друге, записи з камер відеоспостереження можуть допомогти знайти злочинця, якщо в ломбардному відділенні сталася крадіжка або пограбування. Саме тому абсолютно всі ломбарди мережі «Скарбниця» облаштовані якісною системою відеоспостереження.

Сейф

Без сейфа не обійтися в будь-якому ломбарді, незалежно від мережі або специфіки роботи (наприклад, можливих предметів застави або графіка роботи). Це один з найбільш популярних і доступних способів підвищити безпеку ломбардного відділення. У мережі «Скарбниця» можна здати на зберігання ювелірні прикраси, вироби з дорогоцінних металів або будь-які цінності, на вигідних умовах. Ми гарантуємо надійне зберігання вашого майна безпечніше, ніж удома, і комфортніше, ніж у банку.

Підбір висококваліфікованого персоналу

Увесь персонал ломбардів «Скарбниця» проходить спеціальне навчання у нашому Навчальному центрі. Крім того, перед прийняттям на роботу всі кандидати проходять ретельну перевірку, тому ми на 100% впевнені в компетентності та професіоналізмі кожного співробітника.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».