Принось непотрібну техніку — отримуй гроші

Принось непотрібну техніку — отримуй гроші

Технічний прогрес не стоїть на місці, тож, як наслідок, щорічно з'являються нові гаджети. Комп'ютери та електроніка, кухонні девайси та побутова техніка, товари для догляду за собою (скажімо, фен для волосся або машинка для стрижки в домашніх умовах) — все це вже давно стало важливою частиною нашої повсякденності. Ми стали активніше користуватися технікою, періодично оновлюючи її. Напевно, у вас знайдеться декілька товарів, що вже «вийшли на пенсію», але знайти їм нове застосування ніяк не доходять руки. Приносьте непотрібну техніку до ломбарду «Скарбниця» та отримайте конкретну суму готівкою або на картку. Як це зробити? Розповідаємо.

Крок перший — вибір техніки

У всіх відділеннях мережі ломбардів «Скарбниця» можна здати техніку під заставу на вигідних умовах. Співробітник відділення з радістю допоможе оформити вам договір, якщо техніка знаходиться у робочому стані, а наявність комплекту (наприклад, коробки та зарядного пристрою) позитивно вплине на підсумкову вартість товару. Ми приймаємо: ноутбуки та монітори, планшети та смартфони, фото та відеотехніку, а також MP3-плеєри.

Крок другий — необхідні документи

Здати техніку можна з паспортом (і ІПН для нових клієнтів мережі «Скарбниця»), або будь-яким документом державного зразка, що посвідчує вашу особу (права, закордонний паспорт тощо). Крім того, якщо ви вже зверталися до ломбарду «Скарбниця — рекомендуємо створити Skarb ID (електронні копії документів) в Особистому кабінеті на нашому сайті, щоб оформляти нові договори лише за номером мобільного телефону.

Крок третій — процес видачі грошей

Відвідайте будь-який ломбард нашої мережі з документом та технікою, яку хочете здати. Співробітник відділення безоплатно оцінить ваше майно та визначить його актуальну ринкову вартість. Далі необхідно лише підписати договір та отримати гроші готівкою або на картку будь-якого банку України.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».