Кредит під заставу смарт-годинника

Кредит під заставу смарт-годинника

Попри те, що ідея цифрового годинника з розширеним функціоналом існує вже декілька десятиліть, широку популярність вони набули відносно недавно. У 2013 році бренд Pebble анонсував вихід своїх перших смарт-годинників, які стали хітом продажів і розійшлися мільйонним тиражем. Незабаром до виробництва розумних гаджетів приєдналися й інші великі виробники техніки (Samsung, Apple, Sony, Xiaomi). Сьогодні однією з найпопулярніших моделей смарт-годинників на ринку можна назвати Apple Watch (різних поколінь) та фітнес-трекери Mi Smart Band від китайського бренду Xiaomi.

Розумний або смарт-годинник (від англ. smart-watch) — практичний гаджет із сенсорним екраном, який підключається до телефону за допомогою Bluetooth. Це відмінний аналог класичних годинників, який не лише відображає час, але й має безліч зручних і корисних функцій. Наприклад, показ сповіщень про вхідні дзвінки та отримані повідомлення, керування музикою або можливість безконтактної оплати (для моделей з підтримкою NFC).

Чи можна здати смарт-годинник у ломбард «Скарбниця»?

Так, ми приймаємо під заставу різну техніку, у тому числі й смарт-годинники будь-якого бренду та моделі. Гаджет має бути в робочому стані та по можливості мати комплектацію (коробка, зарядний пристрій, гарантійний талон або будь-які аксесуари). До речі, наявність комплектації позитивно впливає на формування підсумкової вартості смарт-годинника.

Отримати гроші під заставу смарт-годинника в нашій мережі можна за 10 хвилин. Для цього достатньо пред'явити предмет застави (ваш гаджет) та документи для посвідчення особи. Співробітник ломбарду безплатно оцінить смарт-годинник, визначить його актуальну вартість на ринку та запропонує вам конкурентну ціну. Далі залишиться лише підписати договір про ломбардне кредитування та отримати гроші готівкою або на картку будь-якого банку України. Оформити кредит під заставу смарт-годинника можна в будь-якому відділенні мережі «Скарбниця».

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».