Про нас

Про нас

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» — один із лідерів на ринку фінансових послуг України. Понад 29 років ми надаємо кредити під заставу різного цінного майна, враховуючи актуальні потреби населення. За час роботи наша мережа «виросла» до 400 ломбардних відділень по всій Україні, а також зібрала згуртовану команду професіоналів (понад 2500 співробітників у 97 містах України). Ми прагнемо надавати кращі послуги та якісне обслуговування на фінансовому ринку, а також зробити свій внесок у його розвиток.

Переваги мережі «Скарбниця»

Ми старанно працюємо над тим, щоб відповідати званню «Ломбард майбутнього», тому пропонуємо своїм клієнтам вигідні умови та зручні послуги. Наприклад, завдяки сервісу «Ломбард у вашому смартфоні» вносити оплату за актуальними кредитами можна дистанційно, заощаджуючи час на дорогу до ломбарду. Отримати кредит під заставу в мережі «Скарбниця» можна за 5-7 хвилин, для цього достатньо надати цінне майно та документ (паспорт, ІПН). При цьому клієнт має можливість отримати гроші зручним для нього способом: готівкою або на карту будь-якого банку України. Крім того, у мережі «Скарбниця» діє індивідуальна програма лояльності, що дозволяє обмінювати накопичені бонуси на цінні подарунки.

Яке майно можна здати під заставу?

У всіх відділеннях «Скарбниця» можна оформити кредитний договір під заставу: дорогоцінних металів (золото, срібло, платина); наручних годинників будь-яких брендів і моделей (від радянських до популярних смарт-годинників); цінних предметів мистецтва (антикваріат); діамантів; а також техніки (смартфони, планшети, телевізори, ноутбуки та монітори, фото та відеотехніка).

Онлайн-оцінка предмета застави — для тих, хто цінує свій час

Рекомендуємо скористатися сервісом «Онлайн-оцінка», щоб скоротити час, проведений у ломбарді. Для цього вкажіть всю інформацію про ваше майно у спеціальній формі на сайті та зачекайте на дзвінок від нашого співробітника.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.