Банківський чи ломбардний кредит?

Банківський чи ломбардний кредит?

Кредит — швидкий спосіб отримати гроші, коли ситуація не дозволяє зволікати та обмірковувати додаткові варіанти. Адже всі ми чудово знаємо, що проблеми завжди приходять несподівано та часом саме від швидкості дій залежить результат. У цій статті ми хочемо розповісти вам трохи про різницю банківської та ломбардної позики. Який кредит отримати простіше, що для цього потрібно та як заощадити час — далі.

Що таке ломбардна позика?

Ломбарди займають важливе місце на фінансовому ринку. Це організації, що здійснюють кредитування населення на вигідних умовах під заставу цінного майна. Ломбардний кредитний договір дозволяє клієнту зберегти за собою право власності предмету застави (техніка, ювелірні прикраси та інше) з можливістю викупу.

Для отримання грошей у ломбарді необхідно надати майно та документ, що засвідчує особу. А клієнтам мережі «Скарбниця», які оформили Skarb ID в Особистому кабінеті, достатньо підтвердити видачу кредиту за номером телефону. Саме тому рекомендуємо вказувати актуальний номер мобільного телефону, реєструючись на нашому сайті.

Чи можуть відмовити у видачі ломбардного кредиту? Так, але відсоток відмови у ломбардах значно нижчий за банки. А найчастіша причина відмови — несправність (якщо йдеться про техніку), чи незадовільний стан (прикраси, антикваріат).

А як щодо банків?

Банківські кредити доступні не лише приватним особам, а й часто є підтримкою для фінансування малого та середнього бізнесу. Наприклад, для отримання оборотного капіталу або купівлі інвентарю та необхідної техніки. Така позика — перевірена часом, але для її отримання необхідно надати певний пакет документів (включаючи довідку про доходи та витяг із кредитної історії).

«Онлайн-оцінка» — заощаджуйте час, витрачений на візит ломбардного відділення. На сайті мережі «Скарбниця» будь-який клієнт може скористатися безоплатною послугою для визначення попередньої вартості свого предмета застави. Для цього достатньо ретельно заповнити спеціальну форму, вказавши всі дані про майно. Співробітник ломбарду вивчить надану інформацію та зв'яжеться з вами для подальшої співпраці.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».