Де взяти гроші на новорічні свята?

Де взяти гроші на новорічні свята?

Цей момент настав. Вулицями з усіх кав'ярень лунають знайомі мотиви пісень Абби та Френка Сінатри. Мандаринки зникають з прилавків продуктових магазинів зі швидкістю світла. У повітрі витає атмосфера різдвяної магії. У передноворічній метушні головне — встигнути закрити всі робочі питання і, звичайно, купити подарунки для друзів та близьких. Але де ж взяти гроші на новорічні свята? Один із найпростіших та найшвидших варіантів рішення — кредит у ломбарді «Скарбниця». Ми приймаємо широкий перелік предметів застави на вигідних умовах, але про все по черзі.

Предмет застави — за яке цінне майно можна отримати швидкий кредит?

Ми, Національна мережа ломбардів «Скарбниця», здійснюємо кредитування клієнтів під заставу цінних предметів. У наших відділеннях можна здати: ювелірні прикраси (золото, срібло, платина) та коштовне каміння (як у виробі, так і окремо); електроніку та комп'ютерну техніку (мобільні телефони, планшети, ноутбуки та стаціонарні ПК); наручні годинники будь-якого виробника (включаючи смарт-годинники та радянські моделі); дрібну побутову техніку; антикваріат (картини, пам'ятні монети, гравюри, статуетки, фарфор та нагороди).

Як оформити ломбардний кредит та що для цього потрібно?

Наша мета — зробити процес видачі грошей простішим і швидшим, тому достатньо прийти до будь-якого ломбарду мережі «Скарбниця» з предметом застави та паспортом. Співробітник відділення безоплатно оцінить майно, щоб визначити суму доступного вам кредиту. Після цього необхідно лише оформити кредитний договір та отримати гроші зручним для вас способом (готівкою або на картку будь-якого банку України).

Для додаткової економії часу рекомендуємо скористатися послугою «Онлайн-оцінка» на нашому сайті, аби дізнатись попередню вартість вашого майна. Як це зробити? Заповніть форму, вказавши всю інформацію про предмет застави, та дочекайтеся дзвінка від працівника ломбарду.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.