Команда Національної мережі ломбардів «Скарбниця» щодня працює над покращенням сервісу. Ми віримо, що сучасний ломбард — це ідеальний баланс практичності та вигідних умов для клієнтів, а також максимальна економія часу, витраченого на отримання кредиту під заставу.
У цьому блозі ми регулярно розповідаємо вам про послуги та послуги, які доступні клієнтам «Скарбниця». Звичайно, багато в чому принципи роботи більшості ломбардних мереж схожі між собою. Наприклад, практично скрізь беруть у заставу ювелірні прикраси та техніку. Але чи є принципова різниця між ломбардами України та інших країн? Розберімося на прикладі американської системи ломбардного кредитування.
Ломбарди США, так само як і українські, видають гроші практично на все (прикраси, телевізори, фотоапарати, будівельні та музичні інструменти, DVD/CD тощо). У встановлений термін у вас є можливість повністю сплатити транзакцію та викупити ваш предмет застави або продовжити термін кредиту, заплативши відсотки. Також клієнт може виплачувати суму кредиту, у такий спосіб предмет застави переходить до власності ломбарду.
Для оформлення кредиту потрібно лише дві речі: майно та дійсне посвідчення особи (права водія або паспорт). Крім того, багато ломбардів пропонують клієнтам зручні плани розстрочки та знижки до 10% на купівлю вживаної техніки.
Ви можете закласти чи продати будь-яку цінну річ. Крім того, необхідно надати дійсне посвідчення особи з фотографією, видане державою. Вам має бути 18 років або більше (у деяких штатах може бути встановлений вищий мінімальний вік), залежно від розташування ломбарду.
Яке майно приймають у ломбардах Америки?
- Ювелірні вироби.
- Наручні годинники.
- Садове приладдя та товари для дому.
- Велику побутову техніку.
- Будівельні інструменти.
- Домашній декор.
- Столове приладдя.
- Лампи та предмети освітлення.
- Обладнання для майстерень.
- Захисне спорядження.
- Пневматичні інструменти та повітряні компресори.
- Ігрові приставки.
- Смартфони.
- Телевізори.
- Музичні інструменти.
- Колекційні предмети.