Скільки кредитів можна взяти в ломбарді одночасно?

Скільки кредитів можна взяти в ломбарді одночасно?

Кредит в ломбарді Скарбниця

Для когось швидкий кредит у ломбарді — це єдина можливість отримати гроші на щось важливе. Наприклад, на ліки або операцію, на їжу або погашення боргу в банку. У житті може трапитися що завгодно. Тому нерідко люди оформляють одразу кілька кредитів у ломбардах протягом певного часу. 

Усім відомо, що такі позики не потрапляють до бюро кредитних історій. Тому різні фінансові організації не знають про те, скільки людина має таких кредитів. 

Формально, кількість позик у ломбардах необмежена. Тобто позичальник може протягом кількох днів, тижня або місяця звернутися до різних організацій і отримати гроші в обмін на цінні предмети. Адже в таких позиках є застава, яка завжди покриває вартість виданих грошей. І навіть у разі неповернення ломбард не зазнає збитків. 

Однак у кожної організації є свої правила щодо цього. Вони частіше не гласні і розробляються більше для безпеки самого клієнта. Адже в екстрених ситуаціях можна оформити занадто багато кредитів із заставою і залишитися ні з чим, якщо доходу недостатньо для виплат. Тому в кожній мережі ломбардів, включно зі "Скарбницею", можна оформити певну кількість позик, але не менше ніж 5-ть. 

Ця інформація не передається в інші компанії, тому при досягненні ліміту можна звернутися в інші фінансові організації. 

Але варто пам'ятати, що загальна сума боргу в ломбардах не повинна перевищувати місячний дохід. Інакше це загрожує заборгованостями і стягненням застави. У майбутньому в разі прострочень ломбарди вже можуть відмовити в позиці. 

Тому підсумуємо:

  • Отримуйте не більше п'яти кредитів у ломбардах;
  • Сума позик не повинна перевищувати місячний дохід;
  • Якщо взяти занадто багато кредитів і не повернути, то ломбарди можуть у майбутньому відмовляти в обслуговуванні.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.