5 способів отримати більше грошей у ломбарді

5 способів отримати більше грошей у ломбарді

Бажаєте більше грошей під заставу?

Ломбард — це місце, де можна отримати грошову позику на оціночну суму будь-якої заставної речі. Вона може коштувати як 200 гривень, так і 20 тисяч гривень. Тому в багатьох виникає питання: як підвищити оціночну вартість застави? Це можна зробити кількома простими способами, які перераховані нижче. 

Істотно це не вплине на оцінку, оскільки експерт у ломбарді звертає увагу на стан і характеристики. Але деякі фактори, включно із зовнішнім виглядом і комплектацією, сприяють вищій оцінці золота, техніки, інструментів або інших предметів.

Отже, розглянемо 5 способів отримати більше грошей у ломбарді. 

Спосіб №1: надати всю комплектацію

Уявімо, що ви хочете здати в ломбард смартфон. Насамперед співробітник ломбарду оцінить модель, її ринкову вартість і стан. На підставі цього сформується базова ціна, на яку діятимуть додаткові коефіцієнти зменшення або збільшення. 

Одним із факторів подорожчання заставної речі є повна комплектація. Подбайте про те, щоб знайти оригінальну коробку, зарядний пристрій і гарантійний талон. Це дасть змогу оцінити його на кілька відсотків дорожче. 

Спосіб №2: почистити предмет або гаджет

Перед тим як дати предмет на оцінку в ломбарді, гарненько його очистіть від бруду і пилу. Якщо це смартфон, планшет або ноутбук, скористайтеся спиртом і безворсовою ганчіркою, щоб протерти корпус і дисплей. Так ви приберете сліди використання, жирні плями, розводи та інше, що знижує естетичність предмета. Це ж стосується й інструментів, і навіть ювелірних прикрас. Наприклад, срібний браслет можна почистити спеціальною ганчіркою, а болгарку протерти вологою серветкою. 

Спосіб №3: надати чек на покупку

Заставні предмети з чеком завжди оцінюються трохи дорожче. Таким чином ломбард підтверджує, що саме ви є власником речі. Адже предмети невідомого або сумнівного походження оцінюються дешевше. До того ж за чеком можна визначити ринкову вартість. 

>Деякі речі можуть бути на гарантії, підтвердженням якої є товарний чек з датою і артикулом товару. Це теж вагомий плюс, оскільки такі предмети можуть бути швидше продані ломбардом у разі необхідності погашення заборгованості. 

Спосіб №4: перевірте пробу ювелірних виробів

Часто люди приносять у ломбард золоті прикраси, але не перевіряють удома їхні характеристики (зокрема, пробу). Якщо раптом каблучка, підвіска, ланцюжок або браслет виявляються низької 375 проби, то це сильно зменшує суму застави. Також оцінка буде невеликою, якщо виріб зовсім не має печатки з пробою. Це може стати неприємним сюрпризом, якщо заздалегідь не переконатися у всіх параметрах.

Ломбарди найкраще оцінюють золото з пробою 585 і вище (750, 875, 916, 958, 999). А срібло з пробою 800, 830, 875, 925, 960 і 999. 

Спосіб №5: зробіть профілактику гаджетам та інструментам

Якщо ви збираєтеся здати в ломбард мобільний пристрій або комп'ютер, то попередньо почистіть їх від сміття. Видаліть непотрібні програми, перевірте на віруси і зробіть очищення операційної системи, перевірте камеру. Якщо під час оцінки буде виявлено дефект або повільна робота пристрою, то це негативно вплине на кінцеву суму позики. 

Це ж стосується й інших предметів. Наприклад, велосипед перед оцінкою краще змастити, щоб він працював тихо і плавно. А у бензопили не повинна бути погано заточений ланцюг. 

Кожна така деталь впливає на оцінку. І якщо є шанс отримати трохи більше грошей — краще ним скористатися.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.