Де взяти гроші, якщо банк відмовив у позиці і прибрав кредитний ліміт?

Де взяти гроші, якщо банк відмовив у позиці і прибрав кредитний ліміт?

Де взяти гроші, якщо банк відмовив?

Останнім часом все частіше банки стали знижувати або повністю прибирати кредитний ліміт. А нові споживчі позики при цьому не видають через посилення вимог до позичальників. Подібна практика спостерігається і в МФО, де зростають не тільки відсотки, а й кількість відмов. Наприклад, відмовити можуть, якщо раніше вже брали позику де-небудь і повернули з простроченням або маєте іншу заборгованість.

А все тому що банки і МФО працюють з кредитними історіями і виконують моніторинг клієнта перед видачею позики. Будь-яке прострочення означає автоматичну відмову. 

Але є вихід — ломбард

На відміну від банків і МФО, у ломбарді не здійснюється запит до бюро кредитних історій. Тобто взяти гроші в борг можуть усі охочі, навіть з наявними боргами та простроченнями. Єдина умова — наявність чинного паспорта та заставна цінна річ.

Саме застави є страховкою ломбарду. Тому позику можна отримати тільки на оціночну суму (або менше). Приміром, якщо золоту каблучку оцінили в 5000 гривень, то це і буде максимальною сумою позики на термін від одного дня до кількох місяців. 

Відсотки в ломбарді нараховуються щодня. При цьому можна повернути борг раніше обумовленого терміну і заплатити тільки за фактичні дні користування кредитом. Все прозоро і чесно, згідно з договором.

Ось основні умови кредиту в ломбарді:

  • Наявність українського паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Мінімальний вік 18 років;
  • Наявність заставного предмета.

Заставою може бути ювелірна прикраса (золото або срібло), інструмент, комп'ютерна техніка, транспорт, побутова техніка, антикваріат. 

Оцінка здійснюється фахівцем безпосередньо у відділенні ломбарду. Весь процес отримання позики займає від 15 хвилин.

Якщо вам терміново потрібні гроші, а банки і МФО відмовляють у кредитуванні, то можете звернутися до найближчого відділення ломбарду «Скарбниця». Керувати позикою можна через зручний додаток для iOS або Android. Отримати гроші — на карту або готівкою. 

Для всіх клієнтів діє бонусна система, а також періодично проводяться акції. Про всі додаткові умови можна дізнатися безпосередньо у відділенні «Скарбниця».

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.