Що таке мобільний ломбард і в чому його переваги

Що таке мобільний ломбард і в чому його переваги

Що таке мобільний ломбард і в чому його переваги

Діджиталізація не обходить стороною фінансову індустрію. Останнім часом отримати грошову позику можна не виходячи з дому. Для цього достатньо завантажити мобільний додаток і слідувати інструкції на екрані. Уже через кілька хвилин можна отримати гроші на карту. 

Подібні технології дісталися і до ломбардів. Зокрема, компанія «Скарбниця» пропонує своїм клієнтам унікальну функцію мобільного ломбарду. Це означає, що отримати гроші в обмін на заставний предмет можна за лічені години. Досить залишити заявку, вказати свою адресу та інші контактні дані.

Як це працює:

  1. Залиште заявку на сайті, менеджеру телефоном або в мобільному додатку ломбарду.
  2. Опишіть менеджеру заставний предмет або попередньо оцініть його на сайті за допомогою калькулятора, щоб дізнатися орієнтовну суму позики.
  3. Вкажіть вашу адресу і дочекайтеся експерта, щоб укласти договір, отримати гроші і віддати заставний предмет.

Погасити позику можна онлайн, після чого експерт знову приїде, щоб повернути заставу (або ж її можна забрати в найближчому відділенні ломбарду, в якому вона зберігається). 

Таким чином не обов'язково відвідувати найближче відділення ломбарду «Скарбниця». Вся процедура займає лічені хвилини, а розраховувати на приїзд кур'єра можна протягом одного-двох днів. Виїзд фахівця безкоштовний, а мінімальна сума позики при використанні послуги мобільного ломбарду становить 1000 гривень.

Дана послуга поки що діє по Києву та Львову, проте в майбутньому планується додавання й інших міст.

Мобільний ломбард значно спрощує отримання кредиту під заставу. При цьому клієнт не переплачує за доставку та економію часу. А тарифи за кредитування в мобільному ломбарді не відрізняються від умов у будь-якому відділенні мережі. 

Якщо ви хочете скористатися мобільним ломбардом, то переходьте за посиланням і залишайте заявку на сайті, у застосунку або безпосередньо фахівцю служби підтримки телефоном.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.