Клієнти ломбарду «Скарбниця»

Клієнти ломбарду «Скарбниця»

Ломбард — фінансова організація, яка видає гроші під заставу цінного майна або техніки. Крім того, у ломбардних відділеннях можна швидко продати непотрібні предмети, що несуть матеріальну цінність. Так, наприклад, наші клієнти часто продають застарілі моделі мобільних телефонів, що роками лежать без діла та збирають пил в ящиках або на полицях шаф.

Існує думка, що найчастіше послугами ломбардів користуються клієнти старшого віку, які мають низький рівень достатку. Більш того, існує міф, що більшість речей, які клієнти здають під заставу в ломбардні відділення, так і залишаються у ломбарді. 

У цій статті ми вирішили розповісти вам про клієнтів мережі ломбардів «Скарбниця», щоб розвіяти всі міфи та стереотипи, а також нагадати про найбільш популярні послуги у наших відділеннях.

Хто користується послугами ломбардів «Скарбниця»?

Сьогодні наша ломбардна мережа охоплює 97 міст України, але з кожним днем ​​ми намагаємося розширювати свої межі. Зараз успішно працює понад 400 відділень, частина з яких доступна для клієнтів цілодобово та без вихідних.

Трохи статистики:

  • 60% всіх клієнтів мережі «Скарбниця» — люди із середнім достатком (або вище середнього);
  • близько 40% клієнтів становить молодь віком 26-35 років;
  • 80% клієнтів повертають свої предмети застави назад (тобто дотримуються усіх умов кредитного договору та вчасно вносять оплату за кредитом).

Популярні послуги

Найбільш популярна послуга у наших відділеннях — кредит під заставу цінного майна. Ми пропонуємо клієнтам вигідні умови кредитування на основі: дорогоцінних виробів, техніки, наручних годинників, діамантів та антикваріату. Крім того, для клієнтів доступний сервіс «Онлайн-ломбард», що дозволяє економити час на відвідування відділення. В такому форматі зібрано понад 10 різних послуг, серед яких: дистанційний добір на карту, погашення кредиту, мобільний ломбард, онлайн-оцінка предмета застави.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».