Справедлива оцінка предмету застави

Справедлива оцінка предмету застави

Ринок ломбардного кредитування зазнає стрімкого розвитку, кількість ломбардів в Україні невпинно зростає і ця тенденція є досить сталою. Це може говорити лише про одне: що попит на послуги ломбардів не лише є, а й постійно збільшується.

Нас запрошують маленькі ломбарди-кіоски, котрі обіцяють індивідуальний підхід до клієнта або цілі мережі ломбардних відділень, що пропонують прозорі умови та якісний сервіс. Але чим насправді відрізняються такі різні і водночас такі схожі ломбарди, що пропонують нам на сьогодні вирішити свої нагальні фінансові питання за допомогою ломбардного кредиту?

Не зважаючи на те, що кожна мережа ломбардів має свою фішку, свою унікальну конкурентну перевагу, все ж таки основним критерієм вибору ломбарду є важлива складова - справедлива оцінка предмету застави. Все дуже просто, адже саме від прозорої справедливої оцінки буде залежати сума кредиту, котру клієнт отримає на руки, і чим більше вам готові заплатити за вашу цінність, тим вигіднішим є кредитний пакет саме цього ломбарду. Але давайте про все про все по черзі.

Прозорі умови

Про рівень прозорості умов на ринку фінансових послуг можна зробити висновок, виходячи з того, що за 2019 рік українці подали майже 17 тисяч скарг на банки та інші фінансові установи. Більшість цих скарг стосувалась неправдивої реклами кредитів, що прямо порушує права споживачів. В основному, цим зловживають малодосвідчені учасники ринку ломбардного кредитування, котрі, не думають про наслідки прихованих платежів та дрібних шрифтів у фінансовому договорі кредиту.

Мережа ломбардів “Скарбниця” впродовж десятиріч пропонує завжди зрозумілі та прозорі умови кредитування, тому що довіра клієнтів, що надають перевагу компанії з поважним відомим ім’ям на ринку - це найдорожче, що може мати фінансова установа. Репутація формується роками, і може дуже швидко похитнутись від необачних дій. 

Наші умови, відсоткові ставки, терміни кредитування завжди відповідають дійсності, також цього вимагає закон про захист прав споживачів фінансових послуг. Обираючи кращих, клієнт отримує залізні гарантії того, що відсоткова ставка у рекламі чи у самому договорі ніколи не відрізнятиметься при фактичному розрахунку.

Справедлива оцінка

Справедлива оцінка вашої цінності у ломбарді, це не лише про оціночну вартість. Справедлива оцінка містить комплекс важливих складових. Давайте більш детально розглянемо, що таке справедлива оцінка на прикладі ломбарду “Скарбниця”. Як за умов однієї вартості золота за грам на ринку чи однієї і тієї ж базової вартості техніки, “Скарбниця” видає завжди більше грошей, у порівнянні з іншими.

Критерії оцінки

Це дуже важливий пункт, адже критерії оцінки дозволяють максимально точно оцінити ваш предмет застави, від них прямо залежить фінальна оціночна вартість предмету застави. У ломбарді “Скарбниця” приймають вироби із золота, оцінюючи їх за 5-ма категоріями, а саме:

 • Вироби із іменником «КТГ» або «КТС» (Категорія торговельний союз) з клеймом України. Не деформовані, без дефектів на камінні та вставках.
 • 1 категорія - це вироби у відмінному стані без глибоких подряпин і деформацій, без дефектів на каменях і вставках. Від 583 до 750 проби як з клеймами, так за реактивами.
 • 2 категорія - це вироби у хорошому стані без істотних пошкоджень і дефектів на каменях і вставках. Від 583 до 750 проби як з клеймами, так за реактивами.
 • 3 категорія - деформовані і пошкоджені вироби з золота від 375 до 958 проби. Також обручки, зламані годинники з неробочим механізмом, комбіновані вироби з різних проб золота і т.ін.
 • 4 - категорія - окремі частини ювелірних виробів з дорогоцінних металів або зламані вироби. Від 375 до 958 проби.

Критерії ж оцінки інших ломбардів здебільшого є такими, де взагалі відсутня категорійність або категорій лише 3. За такими недосконалими критеріями оцінки оціночна вартість буде урівнюватись, а клієнт буде отримувати менше через відсутність диференціації.

Вузькоспеціалізовані фахівці 

Деякі ломбарди приймають золото, як брухт, не оцінюючи вставки із дорогоцінного каміння. У ломбарді “Скарбниця” ми оцінюємо вироби комплексно, тобто видаємо кошти не лише за вартістю дорогоцінного металу, але й відображаємо у оціночній вартості цінність вставок. 

Окрім цього, у мережі ломбардів “Скарбниця” до ваших послуг 3 спеціалізовані ломбардні відділення у Києві по вул. Дружби Народів, 25, вул. Великій Васильківській, 74 та вул. Маршала Тимошенка, 21 де вас радо зустрінуть кредитні експерти, що спеціалізуються на діамантах. Вони ретельно вивчають кожен дорогоцінний камінь за широким переліком критеріїв. Це дозволяє розрахувати вартість діаманту за найвищим ступенем об'єктивності, а значить отримати більше коштів. Експертиза наших спеціалістів триватиме щонайбільше 15 хвилин, а цінова пропозиція на діаманти від ломбарду “Скарбниця” приємно порадує власників коштовного каміння. В цілому, кредит під заставу діамантів можна отримати у 288 відділеннях мережі ломбардів “Скарбниця” по всій Україні.

До речі, у відділенні по вул. Дружби Народів, 25 у бідні з 9:00-18:00 працює експерт з антикваріату з багаторічним досвідом  роботи із цінними речами і предметами мистецтва, що є об'єктом інтересу колекціонерів та можуть виступати предметом застави для отримання кредитних коштів у ломбарді. Але, враховуючи складність оцінки таких лотів, не кожен ломбард приймає їх, а ті фінансові установи, що все-таки видають кредит під антикваріат не завжди пропонують конкурентну вартість через відсутність вузькоспеціалізованих фахівців. 

Статус клієнта

За десятиріччя роботи на ринку ломбардних послуг ломбард “Скарбниця” щедро віддячує своїх клієнтів за багаторічну довіру і вибір саме наших ломбардів у якості фінансового партнера. Разом з тим, ми пропонуємо лояльні умови кредитування для нових клієнтів, котрим важко зробити вибір на користь кредиту у ломбарді, зважаючи на велику кількість пропозицій від інших представників небанківського сектору.

Саме тому, кожен, хто звернеться до нашого ломбарду може розраховувати на особливий статус, який з часом буде лише зростати і допоможе отримати ще більше коштів та додаткових вигод:

 • Новий клієнт - статус надається при першому зверненні. Видається бонусно-дисконтна картка.
 • Постійний клієнт - отримати цей статус можна після накопичення 9000 бонусів.
 • Золотий клієнт - цей статус надається клієнтам, що після отримання статусу постійного, додатково накопичили 9000 бонусів та не мали інкасацій.

Загалом, ваш досвід обслуговування у мережі ломбардів “Скарбниця” допомагає збільшити суму кредиту за своє заставне майно та отримати більше бонусів за кожен обов'язковий платіж. Тобто статус також впливає на градацію бонусних нарахувань.

Кваліфікований персонал після конкурсного відбору

Не менш важливим є й те, хто саме обслуговує вас та видає кредитні кошти. Адже одну і ту ж саму цінність у різних ломбардних мережах можуть оцінити по різному. Безумовно, отримати максимальну суму кредитних коштів на руки можна лише тоді, коли ваш предмет застави потрапляє до рук оцінювача, що здобув спеціальну кваліфікацію, пройшовши навчання у Навчальному центрі. Ломбардних мереж, котрі мають свої інститути вирощування кадрів, освітні програми, систему конкурсного відбору і т.ін одиниці. 

В свою чергу у компанії “Скарбниця” більш ніж 20 років функціонує Навчальний центр, де викладають основи оцінки дорогоцінних металів, техніки, випускають спеціалістів з оцінки діамантів, подають блоки дисциплін із якості обслуговування та клієнтського сервісу, фінансової грамотності та багато іншого. Випускаючи таких спеціалістів у ломбардах “Скарбниця” впевнені, що наші експерти максимально точно роблять оцінку, видаючи максимум грошей, і знань для цього у них предостатньо. 

Спецпропозиції. Як розпізнати найвигідніші умови?

У будь-якому ломбарді здебільшого діють базові умови для видачі фінансового кредиту по мережі. Втім, цінуючи кожного клієнта, ломбард “Скарбниця” завжди має спецпропозиції, скориставшись якими ви можете отримати базову суму на руки та ще плюс додаткові кошти! Таким чином, відслідковуючи акції за один і той самий предмет застави у ломбарді “Скарбниця”, порівняно з іншими, ви отримуєте завжди більше. 

Наприклад, зараз кожен клієнт може гарантовано отримати  збільшену суму кредиту за своїм договором. При заставі ювелірних прикрас клієнти ломбарду Скарбниця” отримують +50 грн за кожен грам золота 585 проби. При заставі техніки, додаткова сума складе +5% до максимальної суми кредиту для клієнтів зі статусом “Новий” та +10% для клієнтів зі статусом “Постійний” або “Золотий”. 

Отож, шукайте найвигідніші умови та не втрачайте можливість отримати збільшену суму кредиту за своїм договором. 

Лояльність, бонуси, кешбек та інші плюшки

Як ще можна збільшити вигоду від свого фінансового партнера окрім кваліфікованої оцінки, максимальної суми на руки та спецпропозицій, що автоматично доплюсовують кошти до базової суми кредиту? Це програма лояльності. Кожна успішна компанія, що цінує своїх клієнтів пропонує сьогодні бонусну програму, але, на жаль, не кожна бонусна програма дійсно працює та викликає позитивні емоції. 

Найчастіше обурення з боку клієнтів викликають незрозумілі умови участі, ефемерні бонусні одиниці, які неможливо витратити і тому подібне.

Ломбард “Скарбниця” пропонує чесну та вигідну бонусну програму для своїх клієнтів. 

 • Наші бонуси легко конвертуються у реальні гроші із розрахунку 40 бонусів = 1 грн та за бажання, за лічені хвилини перераховуються на вашу банківську картку.

Накопичення бонусів відбувається саме по собі, для цього не потрібно робити те, що не передбачено в рамках співпраці з ломбардом.

Заробляти бонуси можна по-різному, сплачуючи зобов'язання по кредиту, добираючи кошти чи здійснюючи прості дії у особистому кабінеті на сайті компанії. 

Це ще один варіант отримати кешбек на приємні покупки у мережах магазинів техніки та ювелірних прикрас, що є партнерами проєкту. Також бонуси можна обміняти на універсальні сертифікати ONECARD. Але найголовніше, це те, що вигідна програма лояльності від мережі ломбардів «Скарбниця» надає можливість збільшувати суму кредиту та погашати відсотки все тими ж бонусами.

Безпека, або де зберігається ваша застава?

Ми дуже хочемо, щоб всі клієнти отримали тільки найкраще враження від обслуговування у ломбардах України та звісно, максимальну суму кредиту. Але для цього варто обрати надійного фінансового партнера. 

Про надійність компанії свідчить наявність філіальної мережі по країні, багаторічний досвід на ринку, також, рекомендуємо звернути увагу на такі моменти, особливо, якщо ви обираєте ломбард вперше:

 • Наявність ліцензії 
 • Наявність договору, для оформлення якого клієнт надає ІПН та паспорт
 • Прозорі умови, чесна відсоткова ставка без прихованих платежів. Остерігайтесь підозріло низьких відсотків, зазвичай так працюють шахраї
 • Надійність ломбардних відділень. Зверніть увагу на наявність сховища, де зберігатиметься ваша цінність.

Надійний ломбард завжди прислухатиметься до побажань клієнта, запропонує найвигідніший кредитний пакет з оптимальним терміном застави. Тож обирайте дійсно кращих, щоб не втратити те, що вам належить отримати.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».