Приватним підприємцям

Приватним підприємцям

Допомагаємо розвивати бізнес!

Промломбард кредитує фізичних осіб, допомагаючи своїм Клієнтам розвивати та підтримувати малий бізнес, шляхом надання коштів на розв'язання термінових фінансових питань.

Сезонність товару, форс-мажор із постачанням, термінова зміна орендованого приміщення? Ці, та багато інших питань може вирішити Промломбард. І ось яким чином:

  1. Надавши ломбардний кредит. Отримайте необхідну суму кредитних коштів на вигідних умовах у ломбарді. При першій можливості, викупайте свій предмет застави, не втративши, напрацьовані роками, бізнес-потужності.
  2. Перемістивши товар та капітал. Залишилась велика партія непроданого товару, а вже настав час купувати нову на черговий сезон? Не проблема. Звертайтесь в Промломбард, де Вам нададуть кредит під  партію товару. Це дасть можливість здійснити закупку актуального товару по сезону. 

Продовжуйте продавати Ваш товар в інтернеті, доки він знаходиться на збереженні у нашому ломбарді.  

Онлайн оцінка
Поширити: fbtwittertelegramviber
advt

Обирайте в інтернет-магазині понад 1200 товарів за вигідною ціною

Промисловий магазин
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.