Приватним підприємцям

Приватним підприємцям

Допомагаємо розвивати бізнес!

Промломбард кредитує фізичних осіб, допомагаючи своїм Клієнтам розвивати та підтримувати малий бізнес, шляхом надання коштів на розв'язання термінових фінансових питань.

Сезонність товару, форс-мажор із постачанням, термінова зміна орендованого приміщення? Ці, та багато інших питань може вирішити Промломбард. І ось яким чином:

  1. Надавши ломбардний кредит. Отримайте необхідну суму кредитних коштів на вигідних умовах у ломбарді. При першій можливості, викупайте свій предмет застави, не втративши, напрацьовані роками, бізнес-потужності.
  2. Перемістивши товар та капітал. Залишилась велика партія непроданого товару, а вже настав час купувати нову на черговий сезон? Не проблема. Звертайтесь в Промломбард, де Вам нададуть кредит під  партію товару. Це дасть можливість здійснити закупку актуального товару по сезону. 

Продовжуйте продавати Ваш товар в інтернеті, доки він знаходиться на збереженні у нашому ломбарді.  

Онлайн оцінка
Поширити: fbtwittertelegramviber
advt

Обирайте в інтернет-магазині понад 1200 товарів за вигідною ціною

Промисловий магазин
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».