promocode

coupon Кредит лише за 1 грн на день під заставу будь-якої техніки

Акція Діє на постійній основі

Отримати промо-код на акційні умови

Вкажіть номер мобільного телефону, на який ми відправимо промо-код.

Розрахувати суму кредиту

Дізнайтесь оцінку Вашої техніки, скориставшись онлайн калькулятором

Детальна інформація

Кредит лише за 1 грн на день під заставу будь-якої техніки

Акція діє на постійній основі

  • Кожному клієнту ломбарду «Скарбниця», який  укладе договір про надання фінансового кредиту на будь-який допустимий строк, під заставу техніки та пред’явить промо-код, сплата за користування кредитом за перші  7 днів, з моменту оформлення договору, становить 1 гривню на день.
  • Обсяг кредиту за договором про надання фінансового кредиту повинен становити 50 гривень, або перевищувати вказану суму.
  • Починаючи з 8-го дня застосовуються стандартні умови кредитування, що діють у відділені.
  • Кожен клієнт може скористатися умовами акції 1 раз на 30 днів.
  • Акційні умови діють при укладанні договору про надання фінансового кредиту, що забезпечений заставою техніки.
  • Якщо з позичальником укладено кілька договорів про надання фінансового кредиту, що забезпечені заставою техніки, умови цієї акції розповсюджуються на відносини за тим договором, за яким позичальником отримано найбільшу, з поміж інших, суму кредиту.
  • На суму відсотків, сплачених на умовах акції, бонуси не нараховуються, наявні бонуси не списуються на погашення відсотків.
  • При повній або частковій пролонгації починають діяти стандартні умови кредитування, що діють на відділені.
  • За весь строк протермінування погашення кредиту, нараховуються додаткові відсотки відповідно до стандартних умови кредитування, що діють на відділені.
  • Акційні умови не можуть бути застосовані разом з іншими акціями, доступними на відділенні.

*Акція діє з 01.09.2020 року до зміни, або відміни умов у всіх відділеннях ломбарду, що використовують знак для товарів і послуг «Скарбниця™» на законних підставах.

hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.