Наші послуги стають ще доступнішими!

Наші послуги стають ще доступнішими!

З 04.10.16 фінансова компанія «Кредитор XXI» стала нашим партнером.

Тепер у відділеннях «Кредитор XXI» ви зможете оплачувати готівкою відсотки, а також тіло кредиту без додаткової комісії.

Для оплати не вимагається наявність документів чи договору кредиту, достатньо знати ID/CS коди договору.

Отримати їх завжди можна дистанційно в смс-повідомленні, зателефонувавши до Контакт-центру (0-800-500-555 з мобільного безкоштовно) або запитавши на сайті в чаті.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.