Наші послуги стають ще доступнішими!

Наші послуги стають ще доступнішими!

З 04.10.16 фінансова компанія «Кредитор XXI» стала нашим партнером.

Тепер у відділеннях «Кредитор XXI» ви зможете оплачувати готівкою відсотки, а також тіло кредиту без додаткової комісії.

Для оплати не вимагається наявність документів чи договору кредиту, достатньо знати ID/CS коди договору.

Отримати їх завжди можна дистанційно в смс-повідомленні, зателефонувавши до Контакт-центру (0-800-500-555 з мобільного безкоштовно) або запитавши на сайті в чаті.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».