Наші послуги стають ще доступнішими!

Наші послуги стають ще доступнішими!

З 04.10.16 фінансова компанія «Кредитор XXI» стала нашим партнером.

Тепер у відділеннях «Кредитор XXI» ви зможете оплачувати готівкою відсотки, а також тіло кредиту без додаткової комісії.

Для оплати не вимагається наявність документів чи договору кредиту, достатньо знати ID/CS коди договору.

Отримати їх завжди можна дистанційно в смс-повідомленні, зателефонувавши до Контакт-центру (0-800-500-555 з мобільного безкоштовно) або запитавши на сайті в чаті.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.