У мережі ломбардів «Скарбниця» з’явився офіційний Telegram-бот

У мережі ломбардів «Скарбниця» з’явився офіційний Telegram-бот

Зустрічайте свого особистого помічника - Telegram- бот

Відстежити інформацію за своїми активними договорами застави, довідатися про актуальні акції та події, знайти найближче відділення. Тепер не потрібно шукати всі ці дані самостійно. За Вас це зробить наш Telegram-бот.

Все, що Вам потрібно - ввести у пошуковому полі Telegram-месенджера @skarb_bot і натиснути кнопку “Start”. Усього одна дія і навіть не потрібно переривати спілкування із друзями у смартфоні, щоб знайти потрібну адресу нашого відділення або дізнатися стан договору.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».