Ломбард «Скарбниця» у вашому смартфоні

Ломбард «Скарбниця» у вашому смартфоні

Особистий кабінет - переваги

Відтепер користуватись послугами «Скарбниці» стало ще швидше та зручніше!

Із радістю повідомляємо про оновлення нашого Особистого кабінету. Варто лише зареєструватись в Особистому Кабінеті на нашому сайті, і Ви отримаєте швидкий доступ до багатьох сервісів:

Та це ще не все! З нагоди оновлення Особистого кабінету на нашій офіційній сторінці у фейсбук ми проводимо розіграш цінних призів, а саме 10 подарункових сертифікатів мережі магазинів «АЛЛО».

Детальніше про проведення розіграшу Ви можете дізнатись у розділі «Акції» на нашому сайті або на офіційній сторінці фейсбук.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.