Святкові Дні, додаткова відсоткам - НІ!

Святкові Дні, додаткова відсоткам - НІ!

Немає додаткових відсотків!

Тільки з 26-го по 31-е грудня 2009р. в мережі ломбардів «Скарбниця» проводиться акція для клієнтів, що мають прострочений договір про видачу фінансового кредиту (за умови прострочення на 1 і більше днів).

У ці дні, прийшовши до відділення ломбарду «Скарбниця» для здійснення активної фінансової операції – Ви звільняєтесь від сплати «додаткового відсотка» (0,39%) за кожен день прострочення. Досить сплатити тільки % за дні користування кредитом!

Поспішайте брати участь!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.