Забезпечте себе грошима не виходячи з дому

Забезпечте себе грошима не виходячи з дому

Отримайте гроші не виходячи з дому

На час карантину найкраще для Вас використовувати ломбардний кредит у наступний спосіб:

  • Оформлюйте ломбардний кредит
  • Беріть мінімальну допустиму суму кредиту під заставу майна
  • Будьте спокійні за свій предмет застави, який буде застраховано
  • Вільно користуйтесь залишком коштів по кредиту дистанційно, на кшталт кредитного ліміту

Беручи кредит у ломбарді, знайте, що у Вас зажди є можливість дистанційного добору коштів за виникнення такої потреби.

Цей сервіс доступний для всіх, хто цінує свій час та обирає сучасні он-лайн можливості 24/7.

Завітавши лишень один раз у ломбардне відділення, обслуговуйтесь у ломбарді «Скарбниця» не виходячи з дому. Адже все, що потрібно, це мобільна точка доступу до Інтернету і реєстрація у особистому кабінеті на нашому сайті.

Відчувайте себе впевнено, завжди маючи кошти на своєму рахунку. Речі, котрі просто лежать вдома, можуть працювати на вас вже сьогодні, у вигляді реальних коштів на карткових рахунках.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».