Забезпечте себе грошима не виходячи з дому

Забезпечте себе грошима не виходячи з дому

Отримайте гроші не виходячи з дому

На час карантину найкраще для Вас використовувати ломбардний кредит у наступний спосіб:

  • Оформлюйте ломбардний кредит
  • Беріть мінімальну допустиму суму кредиту під заставу майна
  • Будьте спокійні за свій предмет застави, який буде застраховано
  • Вільно користуйтесь залишком коштів по кредиту дистанційно, на кшталт кредитного ліміту

Беручи кредит у ломбарді, знайте, що у Вас зажди є можливість дистанційного добору коштів за виникнення такої потреби.

Цей сервіс доступний для всіх, хто цінує свій час та обирає сучасні он-лайн можливості 24/7.

Завітавши лишень один раз у ломбардне відділення, обслуговуйтесь у ломбарді «Скарбниця» не виходячи з дому. Адже все, що потрібно, це мобільна точка доступу до Інтернету і реєстрація у особистому кабінеті на нашому сайті.

Відчувайте себе впевнено, завжди маючи кошти на своєму рахунку. Речі, котрі просто лежать вдома, можуть працювати на вас вже сьогодні, у вигляді реальних коштів на карткових рахунках.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.