Акція присвячена 17-річчю Компанії - продовжена до 31.01.2010!

Акція присвячена 17-річчю Компанії - продовжена до 31.01.2010!

День народження у нас - подарунки для Вас!

Акція присвячена 17-річчю Компанії - продовжується до 31.01.2010 р.!

Ломбард «Скарбниця» дарує клієнтам можливість взяти участь у розіграші цінних призів до 31 січня 2010 року!
Крім того, в якості Новорічного та Різдвяного подарунків ми знизили суму фіскального чека за яким клієнту видається акційна скретч-карта до 150грн!

Поспішайте взяти участь! У Вас є реальний шанс виграти* один з цінних призів:

  • золоту прикрасу;
  • музичний центр;
  • домашній кінотеатр;
  • нетбук.


*Під виграшем цінного призу мається на увазі його купівля за акційною ціною 1,20 грн. з ПДВ у магазині нашого торгового партнера.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».