Акція присвячена 17-річчю Компанії - продовжена до 31.01.2010!

Акція присвячена 17-річчю Компанії - продовжена до 31.01.2010!

День народження у нас - подарунки для Вас!

Акція присвячена 17-річчю Компанії - продовжується до 31.01.2010 р.!

Ломбард «Скарбниця» дарує клієнтам можливість взяти участь у розіграші цінних призів до 31 січня 2010 року!
Крім того, в якості Новорічного та Різдвяного подарунків ми знизили суму фіскального чека за яким клієнту видається акційна скретч-карта до 150грн!

Поспішайте взяти участь! У Вас є реальний шанс виграти* один з цінних призів:

  • золоту прикрасу;
  • музичний центр;
  • домашній кінотеатр;
  • нетбук.


*Під виграшем цінного призу мається на увазі його купівля за акційною ціною 1,20 грн. з ПДВ у магазині нашого торгового партнера.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.