Бонуси від ломбарду «Скарбниця» - це безмежні можливості для Вас з ONECARD

Бонуси від ломбарду «Скарбниця» - це безмежні можливості для Вас з ONECARD

Обмінюй бонуси на сертифікат ONECARD

Ми щодня працюємо над тим, щоб наші клієнти отримували завжди більше від співпраці з національною мережею ломбардів «Скарбниця». Високо цінуючи довіру, ми щедро віддячуємо всіх приємними бонусами в знак нашої міцної співпраці.
 
Відсьогодні кожен клієнт мережі ломбардів «Скарбниця» може обмінювати свої бонуси на сертифікат ONECARD та купувати будь-що, не обмежуючи свої можливості.

ONECARD – це ідеальне рішення у якості подарунка для Вас та Ваших близьких, адже тепер Ви маєте змогу зайти в будь-який магазин-партнер проекту і вийти з тим, що Вам необхідно саме зараз.

Протягом 1,5 року сертифікат ONECARD можна використати в більш ніж 50 великих Українських торгових мережах, а це понад 3000 торгівельних точок. З деталями використання сертифікату  та повним списком партнерів проекту можна ознайомитись за посиланням.
 
Оформлюйте кредит у національній мережі ломбардів, накопичуйте бонуси та  тіште себе і близьких різноманітними подарунками, адже «Скарбниця» - це  більш, ніж просто ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».