Сезон подвійних бонусів від ломбарду «Скарбниця» - відкрито!

Сезон подвійних бонусів від ломбарду «Скарбниця» - відкрито!

З 10 червня у всіх клієнтів ломбарду «Скарбниця» з`явиться можливість отримати вдвічі більше бонусів. Щоб отримати подвійні бонуси, достатньо лише оформити договір застави терміном  від 21 дня та зробити операцію повної перезастави або відкупу.

Акційна пропозиція діятиме до 31.07.2021 року у всіх відділеннях ломбарду «Скарбниця». З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись за посиланням або за безкоштовним телефоном контакт-центру 0800 500 555.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».