Міжнародний день ломбардів

Міжнародний день ломбардів

28 вересня 1618 року в Брюсселі розпочав роботу перший ломбард  у світі під маркою – «Дім Ломбардії», котрий був відкритий представниками банкірського дому із італійської Ломбардії. Послугами цього ломбарду користувались відомі особистості, історичні постаті, вельможі. 

Саме тому 28 вересня заведено святкувати «Міжнародний день ломбардів»

Компанія «Скарбниця» щиро вітає з цим святом всіх клієнтів. Бажаємо всім вам достатку та удачі у всьому, а щоб підняти вам настрій, ми підготували чудову пропозицію – «Кредит лише під 0,3%».

Акційна пропозиція діє лише 28.09.2021 та розповсюджується на договори застави терміном від 2-х до 21 дня. Встигніть скористатись мега-вигідними умовами.

Детальна інформація щодо акційної пропозиції за посиланням або за телефоном 0800 500 555

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».