З днем всіх святих – зі святом Хелловіну! Отримайте кредит лише під 0,5%!

З днем всіх святих – зі святом Хелловіну! Отримайте кредит лише під 0,5%!

Наприкінці жовтня, весь світ традиційно святкує Хелловін. На це свято заведено робити страшні голови із  гарбуза та перевдягатися у костюми всякої нечисті. Діти обожнюють це свято, тому що саме в цей день їх захоплює «лихоманка» в гонитві за солодощами.

Проте Хелловін – це не лише гарний настрій, костюми та купа цукерок,  а ще й істотні витрати на них. Ломбард «Скарбниця» із розумінням ставиться до фінансових потреб усіх своїх клієнтів і саме тому пропонує скористатися вигідною акційною пропозицією  - отримати кредит лише під 0,5%.

Переходьте за посиланням та дізнавайтеся більше інформації.

Ломбард «Скарбниця» - з думкою про вас! 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».