Даруємо бонуси за використання застосунку «Дія»

Даруємо бонуси за використання застосунку «Дія»

Бонуси відтепер самі пливуть рікою до наших клієнтів. Вам не потрібно нічого робити, просто пройти ідентифікацію у відділенні ломбарду «Скарбниця» за допомогою застосунку «Дія» і 40 бонусів автоматично падають на ваш рахунок. І це ще не все, адже кожен клієнт, що використовує «Дію» може отримувати 40 бонусів при кожному візиті та ідентифікації за допомогою застосунку.

Ну а далі в обмін на бонуси можна обрати саме те, чого душа забажає:

  • Отримати кешбек і вивести свої бонуси на банківську карту
  • Поповнити свій мобільний рахунок
  • Збільшити суму кредиту за договором застави
  • Сплатити відсотки за договором та ін.

Обирайте сучасні цифрові рішення та отримуйте за це гарантовану винагороду від ломбарду «Скарбниця». Ваші 40 бонусів чекають на вас при першому наступному візиті.

Раніше ми повідомляли про те, що власники ID-карт і біометричних закордонних паспортів зможуть користуватися послугами в ломбардах мережі «Скарбниця» тільки зі смартфоном. Сервіс використання електронних документів з програми «Дія» доступний в 100% відокремлених підрозділів компанії. 

Детальні умови акції за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».