День Святого Миколая – кредит лише під 0,5%

День Святого Миколая – кредит лише під 0,5%

Наближаються зимові свята і саме зараз настав час готувати подарунки для своїх близьких та рідних. 19 грудня у всьому світі відзначають свято – День Святого Миколая,  традиційним атрибутом якого є приємні довгоочікувані подарунки для дітей і дорослих.

Спеціально до цього світлого дня ми підготували вигідну та улюблену всіма акцію – «Кредит лише під 0,5%». Скористайтесь чудовою нагодою розпочати новорічний марафон свят з приємних сюрпризів та неймовірних можливостей.

Для того, щоб отримати кредит лише під 0,5% потрібно перейти на спеціальну акційну сторінку нашого сайту та вказати свій номер мобільного телефону. У відповідь прийде смс повідомлення з кодом на знижку, який необхідно пред’явити у одному з наших відділень.

Акційна пропозиція для наших клієнтів буде діяти протягом всього дня 19.12.2021 р. тож поспішайте до нас за мегавигідним кредитом.

Нехай Святий Миколай принесе щастя у ваші сім’ї!

Детальні умови за посиланням або за безкоштовним номером телефону 0 800 500 555. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».