Святкуємо 31-у річницю нашої компанії!

Святкуємо 31-у річницю нашої компанії!

З великою гордістю та сердечною вдячністю, ми святкуємо 31-у річницю нашої компанії!
9 листопада відзначаємо важливу подію - день народження компанії Скарбниця.
Ця дата наповнена не лише цифрами та роками, але й незабутніми моментами, викликами та успіхами.
 
Ми б хотіли виразити щиру вдячність усім нашим шановним клієнтам, які з нами весь цей час.
Ваша підтримка та довіра були ключовими складовими нашого успіху. Ваші потреби завжди стимулювали нас до досягнень та надихали на постійне удосконалення наших послуг.
 
Цей ювілей свідчить про те, що разом ми змогли подолати багато перешкод та досягнути чимало. Ми завжди цінуємо вашу підтримку та віримо, що наша спільна подорож буде продовжуватися, наповнюючи її новими досягненнями та взаємними перемогами.
 
Ще раз щиро дякуємо вам за те, що обираєте нас. Наша команда завжди готова надавати вам найкращі послуги та продукти. Ваша довіра - наш найбільший капітал. Сподіваємося на подальшу співпрацю та успішну майбутню спільну працю.
 
З найкращими побажаннями,
Команда компанії Скарбниця

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.