Інноваційна послуга від компанії Скарбниця!

Інноваційна послуга від компанії Скарбниця!

«Скарбниця» завжди інноваційна!

Не встигаєте приїхати в ваше ломбардне відділення до його закриття? Знаходитесь в іншому місті? Бажаєте зберегти предмет застави, але з яких-небудь причин не можете приїхати до відділення ломбарду, де укладали кредитний договір?

Разом з нами вам більш не доведеться турбуватися про такі речі!

Для цього компанія «Скарбниця» вводить в дію інноваційну послугу.

Відтепер, якщо у вас є діючий кредитний договір, оформлений в одному з ломбардних відділень нашої мережі, ви зможете зробити фінансові операції в будь-якому ломбардному відділенні мережі «Скарбниця»*!

Список операцій за діючим договором, які можна провести в будь-якому ломбардному відділенні мережі «Скарбниця»:

  • Продовження терміну дії договору;
  • Часткова сплата відсотків за користування кредитом;
  • Повна сплата відсотків за користування кредитом;
  • Повне погашення зобов'язань за кредитним договором**.

Для проведення будь-якої з перерахованих вище операцій вам необхідно пред'явити оцінювачу-експерту кредитний договір, за яким ви хочете здійснити операцію.

У разі відсутності на руках кредитного договору, ви можете надати оцінювачу-експерту індивідуальний код договору і пароль, видані вам при оформленні кредитного договору (надруковані на аркуші з інструкціями до системи «E-Lombard»).

Необхідно пам'ятати, що код договору унікальний для кожного договору, тому оцінювачу-експерту необхідно надати виключно код договору, за яким ви бажаєте провести операцію!

* Операції по кредитним договорам оформленим в київських відділеннях, можна справити ТІЛЬКИ В КИЄВІ, незалежно від адреси відділення яке ви бажаєте відвідати. Відповідно, операції по кредитному договору оформленому в одному з регіональних відділень ви НЕ ЗМОЖЕТЕ провести в київських відділеннях.

** При повному погашенні зобов'язань за кредитним договором, предмет застави ви можете забрати тільки в відділенні, де оформлявся кредитний договір.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».