Вартість грама золота в ломбарді

Вартість грама золота в ломбарді

Життя диктує свої правила, а це означає, що ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій, коли терміново потрібні гроші. Існує багато різних способів отримати кредит, кожен з яких має ряд переваг і недоліків.

Банківський кредит найбільш вигідний тоді, коли ви маєте в розпорядженні час на процедуру оформлення, та не обмежені у терміні кредитування. Онлайн кредити, незважаючи на свою популярність, затребувані якщо позичальник має стабільний високий дохід, оскільки процентна ставка за користування таким кредитом коливається від 600-800% річних.

Якщо ж гроші потрібні тут і зараз, тоді ідеальним варіантом буде звернутися в найближчий ломбард. Обрати надійний і безпечний ломбард просто, не дивлячись на велику кількість різних ломбардних мереж. Проте, не лише в Києві, але й в Україні можна звернутись в ломбард, який пропонує вигідні умови кредитування, чесну оцінку і максимальну суму на руки. Для ломбардної позики знадобиться предмет застави, паспорт і код. Що зручно, ніяких поручителів, довідок з місця роботи і позитивних кредитних історій.

Найбільш популярним предметом застави залишається золото, як універсальна одиниця цінності, а вартість золотих виробів з кожним роком продовжує зростати.

Ціна на грам золота в ломбарді Києва і інших містах України може відрізнятися, не лише із-за впливу курсу долара, ціни металу на світовій біржі, але і залежати від конкурентного середовища поблизу того або іншого ломбардного відділення, графіку роботи відділень.

Важливо врахувати, що у кожної ломбардної мережі своя політика відносно прийому виробів з дорогоцінних металів, в залежності від проби і якості самого виробу під який ви хочете отримати грошову позику. Ціна золота в ломбарді може відрізнятись серед відділень однієї мережі, оскільки в кожному з них діє свій тарифний пакет.

Правила здачі золота в ломбард

Кредитний експерт в обов'язковому порядку робить зважування виробу, а також повідомляє клієнта в ході оцінки про свої дії і метод апробації, акцентуючи увагу на особливості тієї або іншої процедури. Оцінка золота в ломбарді здійснюється найчастіше за допомогою реактивів. Ця дія допомагає встановити або перевірити пробу виробу. На сьогодні, в мережі «Скарбниця», золоті вироби ломбард оцінює за системою 5 категорій.

Яку категорію присвоїти, оцінювач визначає зводячи воєдино безліч чинників: наявність клейма, інформацію, отриману в ході оцінки, зовнішні деформації і так далі

Щоб здати золото в ломбард і отримати кредит потрібно буде не більше 5 хвилин. Ціни на золото в ломбардах змінюються, тому перш ніж відвідати найближче відділення, рекомендуємо скористатися онлайн оцінкою на сайті. Також, у вас є можливість зробити дзвінок в контакт-центр і уточнити інформацію у оператора.

Погашати кредит можна через особистий кабінет у будь-який зручний для вас час без відвідування відділення, також, як і добирати суму по кредиту якщо спочатку ви взяли лише частину грошей, а потім з'явилася нова потреба в грошах.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.