Вартість грама золота в ломбарді

Вартість грама золота в ломбарді

Життя диктує свої правила, а це означає, що ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій, коли терміново потрібні гроші. Існує багато різних способів отримати кредит, кожен з яких має ряд переваг і недоліків.

Банківський кредит найбільш вигідний тоді, коли ви маєте в розпорядженні час на процедуру оформлення, та не обмежені у терміні кредитування. Онлайн кредити, незважаючи на свою популярність, затребувані якщо позичальник має стабільний високий дохід, оскільки процентна ставка за користування таким кредитом коливається від 600-800% річних.

Якщо ж гроші потрібні тут і зараз, тоді ідеальним варіантом буде звернутися в найближчий ломбард. Обрати надійний і безпечний ломбард просто, не дивлячись на велику кількість різних ломбардних мереж. Проте, не лише в Києві, але й в Україні можна звернутись в ломбард, який пропонує вигідні умови кредитування, чесну оцінку і максимальну суму на руки. Для ломбардної позики знадобиться предмет застави, паспорт і код. Що зручно, ніяких поручителів, довідок з місця роботи і позитивних кредитних історій.

Найбільш популярним предметом застави залишається золото, як універсальна одиниця цінності, а вартість золотих виробів з кожним роком продовжує зростати.

Ціна на грам золота в ломбарді Києва і інших містах України може відрізнятися, не лише із-за впливу курсу долара, ціни металу на світовій біржі, але і залежати від конкурентного середовища поблизу того або іншого ломбардного відділення, графіку роботи відділень.

Важливо врахувати, що у кожної ломбардної мережі своя політика відносно прийому виробів з дорогоцінних металів, в залежності від проби і якості самого виробу під який ви хочете отримати грошову позику. Ціна золота в ломбарді може відрізнятись серед відділень однієї мережі, оскільки в кожному з них діє свій тарифний пакет.

Правила здачі золота в ломбард

Кредитний експерт в обов'язковому порядку робить зважування виробу, а також повідомляє клієнта в ході оцінки про свої дії і метод апробації, акцентуючи увагу на особливості тієї або іншої процедури. Оцінка золота в ломбарді здійснюється найчастіше за допомогою реактивів. Ця дія допомагає встановити або перевірити пробу виробу. На сьогодні, в мережі «Скарбниця», золоті вироби ломбард оцінює за системою 5 категорій.

Яку категорію присвоїти, оцінювач визначає зводячи воєдино безліч чинників: наявність клейма, інформацію, отриману в ході оцінки, зовнішні деформації і так далі

Щоб здати золото в ломбард і отримати кредит потрібно буде не більше 5 хвилин. Ціни на золото в ломбардах змінюються, тому перш ніж відвідати найближче відділення, рекомендуємо скористатися онлайн оцінкою на сайті. Також, у вас є можливість зробити дзвінок в контакт-центр і уточнити інформацію у оператора.

Погашати кредит можна через особистий кабінет у будь-який зручний для вас час без відвідування відділення, також, як і добирати суму по кредиту якщо спочатку ви взяли лише частину грошей, а потім з'явилася нова потреба в грошах.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».