Як вигідно здати виріб з діамантом в ломбард?

Як вигідно здати виріб з діамантом в ломбард?

Здавалося б, діаманти - найкращі друзі дівчат, і є практично в кожній скриньці коштовностей слабкої статі. Але час проходить, мода мінлива, і прикраса з діамантом, що раніше була улюбленою, цілком може втратити свою актуальність сьогодні. Цікавим є той факт, що прикраси з діамантами має лише 1% жінок на землі. Можна продати виріб, ретельно вивчивши пропозиції різних учасників ринку скупки дорогоцінних каменів, але ми рекомендуємо все ж інвестувати в кредит на покупку нової бажаної прикраси.

Чому вигідно взяти гроші під заставу діамантів і ювелірних виробів в ломбарді? Тому, що ви, погасивши кредит, зберігаєте предмет застави. Припустимо можна здати каблучку з діамантом в ломбард і отримати гроші на придбання нової прикраси.

Більшість ломбардів приймають вироби з діамантами, як лом, за вартістю дорогоцінного металу, це відбувається тому, що мало хто з них може дозволити собі гемологів. У ломбарді «Скарбниця» ми займаємося підготовкою в навчальному центрі висококваліфікованих фахівців, які знають про діаманти все та навіть більше. Саме тому в національній мережі ломбардів можна найвигідніше закласти діаманти, а також вироби з ними. Оцінка ювелірних виробів з діамантами здійснюється кредитним експертом відповідної кваліфікації, який в процесі враховує чимало факторів. Це відображається у максимальній сумі кредиту на руки.

Критерії оцінки діамантів

Ломбарди приймають як сертифіковані, так і не сертифіковані діаманти, в останньому випадку, наявність документів і фірмової упаковки може істотно збільшити оціночну вартість виробу. Здебільшого, для оцінки використовується міжнародна система "4С", яка враховує 4 основних критерія, а саме:

  1. Carat size або вага, який дозволяє розрізнити 3 вагові групи: великі, дрібні та середні діаманти. При цьому великими вважаються діаманти від 1 карата, що відповідає 0,2 грама.
  2. Color або Колір. Він оцінюється на білому тлі інструментами чорного кольору, які не будуть давати відблисків, за шкалою від 1 до 9. Найбільшу цінність мають прозорі діаманти з найменшою кількістю домішок.
  3. Clarity, що позначає чистоту діаманта. Це основний параметр цінності дорогоцінного каменю, який повинен бути без сторонніх включень, бульбашок повітря, тріщин.
  4. Cut - це ограновування діаманта. Цей критерій напряму залежить від майстерності ювеліра-ограновувача, який повинен тільки підкреслити красу каменю. Правильні геометричні параметри безпосередньо впливають на заломлення світла і бездоганність блиску.

Справжність каменю встановлюється за допомогою спеціальних приладів, які визначають теплопровідність і точність заломлення світла.

Кредитні експерти ломбарду «Скарбниця» при оцінюванні діамантів також враховують пробу і вагу виробу, в якому закріплений діамант, загальний знос виробу, спосіб кріплення, актуальність дизайну і бренд.

На сайті ломбард «Скарбниця» до ваших послуг безкоштовна online-оцінка діамантів. Заповнивши форму заявки ви дізнаєтесь попередню вартість виробу, отримаєте консультацію наших фахівців з оформлення кредиту в ломбарді, а також ознайомитесь з можливістю дистанційного обслуговування завдяки особистому кабінету.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».