6 вагомих причин стати клієнтом мережі «Скарбниця»

6 вагомих причин стати клієнтом мережі «Скарбниця»

Національна мережа «Скарбниця» входить в трійку кращих ломбардних мереж України. Сотні відділень у всіх великих містах щодня працюють для клієнтів, число яких зростає в геометричній прогресії. У чому полягають сильні сторони мережі «Скарбниця» — розбираємося у цій статті.

Сьогодні знайти ломбард не складе ніяких труднощів. Наприклад, можна з легкістю написати в рядку Google щось на кшталт «ломбард Київ» та вибрати будь-яке посилання з результатів пошуку. Але рекомендуємо звертатися до перевірених ломбардів, які не перший рік працюють на фінансовому ринку та мають хорошу репутацію. Як мінімум, це допоможе вам вигідно оформити кредит під заставу, а як максимум — великі ломбардні мережі часто проводять акції і спеціальні пропозиції для клієнтів.

Наприклад, в мережі «Скарбниця» активно працює програма лояльності, в рамках якої ви можете безкоштовно отримати страховий захист шляхом обміну накопичених бонусів. Як то кажуть — дрібниця, а приємно.

Крім того, статус клієнта (новий, постійний, золотий) впливає і на суму кредиту під заставу дорогоцінних виробів. Що це означає? Новий клієнт, який лише оформив бонусну карту, може отримати до 1260 грн за 1 грам золота 585 проби. Для порівняння: постійний клієнт, який зібрав 9000 бонусів з моменту оформлення карти, може отримати до 1300 грн в аналогічній ситуації.

6 вагомих причин стати клієнтом мережі «Скарбниця»

  • Зручний сервіс «Ломбард в вашому смартфоні», який дозволяє користуватися всіма популярними послугами мережі не виходячи з дому (в тому числі і здійснювати оплату за актуальними кредитами).
  • Безкоштовна оцінка цінного майна, яку проводить досвідчений експерт у будь-якому ломбарді мережі або онлайн через спеціальну форму на сайті «Скарбниця».
  • Швидке оформлення ломбардного кредиту та виплата кредитних коштів готівкою або на банківську карту.
  • Зберігання цінного майна з вигідними умовами.
  • Можливість дистанційно дібрати кредитні кошти на карту, а також закрити актуальний кредит.
  • Послуга «Кредитний кур'єр» — залиште заявку на кредит і співробітник ломбарду доставить вам гроші в будь-яку зручну точку Києва.
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.