Розвіюємо міфи про кредитування в ломбарді

Розвіюємо міфи про кредитування в ломбарді

Що ви знаєте про кредити в ломбарді?

Компанія «Скарбниця» працює в Україні вже понад 31 рік. Але навіть через стільки часу не всі знають, як влаштовані ломбарди. Тому ми зібрали найпопулярніші міфи на цю тему, щоб раз і назавжди їх розвіяти. Після прочитання цього матеріалу кожен розумітиме, як влаштовані ломбарди, і в чому їхні переваги перед банками та іншими МФО. 

Міф №1: у ломбардах займаються скупкою цінних предметів

Багато хто вважає, що ломбард — це місце, куди можна принести будь-яку цінну річ і отримати за неї певну суму грошей. Тобто лише продати. Але це не так. В Україні модель ломбардів побудована іншим шляхом. Це насамперед фінансова організація, що займається видачею короткострокових позик. 

Тобто ви приносите цінний предмет, його оцінюють і видають суму грошей на певний термін і під фіксований відсоток. А після закінчення терміну гроші потрібно повернути, щоб забрати річ із застави. І лише в разі неповернення річ буде вилучено для погашення заборгованості.

Міф №2: у ломбарді можна тільки продати речі або віддати їх у заставу

У кожному ломбарді можна не тільки віддати цінні предмети в заставу, а й купити щось з асортименту. Багато заставних предметів залишаються у власності ломбарду через порушення умов повернення. Тому компанія їх продає за вигідною ціною, щоб покрити збиток. Або ж діє традиційна модель, коли хтось продає цінну річ ломбарду, а будь-хто може її потім придбати. Для цього можна звернутися до найближчого відділення мережі ломбардів. Як правило, асортимент складають б/в пристрої та гаджети, комп'ютери, телефони, коштовності, інструменти та інше.

Міф №3: ломбарди призначені для людей з поганою кредитною історією

Ломбарди можуть бути корисним ресурсом для широкого кола людей, включно з тими, хто має хорошу кредитну історію, але потребує швидкого доступу до готівки без довгого процесу схвалення кредиту. 

Міф №4: ломбарди не є безпечним місцем для угод

Усі ломбарди «Скарбниця» є ліцензованими та регульованими на території України. Це означає, що робота відділень здійснюється з дотриманням норм і правил безпеки. Вони обладнані охороною, екстреною кнопкою, сигналізацією, камерами спостереження та іншими елементами безпеки. 

Також ломбарди не працюють вночі або пізно ввечері. Це робить такі місця безпечними для всіх без винятку. 

Міф №5: ломбарди приймають тільки ювелірні вироби та коштовності

Сучасні ломбарди часто приймають різні види товарів як заставу. Наприклад, у будь-якому відділенні мережі «Скарбниця» ви можете віддати в заставу музичні інструменти, художні предмети, смартфони, електроінструменти, ігрові приставки та інше. 

Будь-який предмет буде оцінений експертом, і на цю суму буде доступна позика на термін від 63 днів. 

Сподіваємося, тепер ви краще розумієте пристрій ломбардів. А якщо вам терміново знадобилися гроші, то ви можете звернутися до найближчого відділення «Скарбниця» з будь-яким цінним предметом. За 15-20 хвилин ви зможете отримати позику на карту або готівкою. Швидко, безпечно і вигідно.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.