Як спланувати безпечну відпустку у 2024 році

Як спланувати безпечну відпустку у 2024 році

Забезпечте цінним речам надійній захист

Відпустка — довгоочікуваний час для відпочинку та нових вражень. Але щоб провести її безтурботно, важливо ретельно все спланувати заздалегідь. Йдеться не тільки про купівлю туру та бронювання готелю. Є й інші аспекти, про які не можна забувати. Приміром, як убезпечити свій будинок на час відсутності, де взяти додаткові гроші на відпочинок і що робити з коштовностями, якщо ви боїтеся залишати їх удома без нагляду.

У цій статті ми зібрали кілька корисних порад про те, як зробити відпустку у 2024 році безпечною для вас і вашої родини.

Заздалегідь забронюйте квитки та житло

Бронювання квитків і житла завчасно не тільки забезпечить вам найкращі ціни, а й дасть змогу ретельно спланувати маршрут і графік поїздки. Намагайтеся бронювати за 1-2 місяці до запланованої дати вильоту/від'їзду — так ви отримаєте максимум варіантів за найкращими цінами. Не забудьте також зарезервувати трансфер від аеропорту/вокзалу до готелю.

Якщо ви плануєте відпочинок за кордоном, то зручніше і безпечніше скористатися послугами туроператорів. Вони надають послуги під ключ, і вам не доведеться ні про що турбуватися. 

Якщо ж ви подорожуєте самі, то для бронювання краще скористатися перевіреними сервісами на кшталт Booking або Airbnb, які працюють по всьому світу (зокрема, і в Україні). 

Сплануйте бюджет відпустки

Наступним кроком складіть детальний кошторис передбачуваних витрат на відпустку, включно з: авіа- або залізничними квитками, проживанням, харчуванням, трансфером, екскурсіями, сувенірами та іншими витратами. 

Порахуйте загальну суму і внесіть резервний запас мінімум 10-15% від бюджету на непередбачені витрати. Це дасть змогу почуватися спокійно в будь-якій ситуації.

Якщо бюджету не вистачає, то можна завжди звернутися до найближчого відділення ломбарду «Скарбниця» і отримати позику на кілька тижнів або місяців під заставу цінної речі. Наприклад, ювелірних прикрас, які ви залишаєте вдома під час відпустки. Переплата буде зовсім невелика, але ви убезпечите цінні речі та отримаєте додаткові гроші на комфортний відпочинок. Так ви зможете забезпечити собі фінансову «подушку безпеки» на відпочинку і не відмовляти собі в дрібних радощах.

Забезпечте безпеку вашого будинку

Перед відпусткою так само вживіть низку превентивних заходів для збереження майна і запобігання крадіжкам:

  • Приберіть з дому всі цінні речі — коштовності, антикваріат, дорогу техніку тощо;
  • Попросіть доглядати за будинком родичів або близьких друзів, яким довіряєте.
  • Встановіть систему сигналізації та відеоспостереження, якщо вона у вас ще не стоїть.

Найкращий варіант — здати коштовності, антикваріат та інші цінні речі на відповідальне зберігання в ломбард. Тут ваші цінності будуть під цілодобовою охороною і відеоспостереженням у спеціально обладнаних сейфових сховищах.

Це гарантує їхнє повне збереження під час вашої відсутності.

Не поширюйтеся про свої плани

З міркувань безпеки постарайтеся не широко розголошувати інформацію про майбутню поїздку, терміни і місце відпустки. Що менше людей знатимуть про те, що ви їдете, то менший ризик стати об'єктом для злодіїв.

Висновок

Ломбард — це надійний помічник у підготовці до безпечної і безтурботної відпустки. Тут ви можете отримати кредит під заставу цінностей для оплати путівки, квитків та інших організаційних витрат. А також убезпечити своє майно, здавши цінності на професійне зберігання.

Бажаємо всім комфортного та приємного відпочинку!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.