Скарбниця огортає турботою літніх людей

Скарбниця огортає турботою літніх людей

Розпочато доброчинну акцію «Від нас – до Вас»


Складні часи завжди є неабияким випробуванням, але саме вони дають нам цінні життєві уроки та гуртують довкола допомоги тим людям, що найбільше її потребують.
Так, у національній мережі ломбардів Скарбниця™ стартувала доброчинна акція «Від нас — до Вас», котра полягає у наданні допомоги мешканцям Києва, що належать до найбільш вразливої категорії населення.
В рамках акції ми розпочали доставку першої партії продуктів харчування та засобів індивідуального захисту, що на сьогодні є дефіцитними для придбання в аптеках.
Наразі, вже 500 наборів товарів першої необхідності прямують до своїх власників, а це - літні громадяни, люди з інвалідністю та самотні пенсіонери.
Саме вони належать до групи ризику та під час карантинних заходів вимушені перебувати вдома на самоізоляції.
Отримавши пакунки, зібрані з турботою нашими співробітниками, кияни зможуть відчути підтримку на діях, залишатись вдома та, найголовніше, берегти своє здоров’я.

Отож, будьте здорові, зберігайте спокій, а Скарбниця™» віддасть частинку свого тепла «Від нас – до Вас»

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.