Кожен третій клієнт ломбарду користується застосунком «Дія»

Кожен третій клієнт ломбарду користується застосунком «Дія»

Перші фінансові кредити у ломбардах України з ідентифікацією через «Дія» були видані у березні 2021 року. За цей час «Дія» масово увійшла в повсякденне користування українців з високим показником охоплення. Загалом у застосунку вже 10 млн користувачів, і ця кількість щоденно зростає.


За внутрішньою статистикою ломбарду «Скарбниця» кожен третій клієнт використовує застосунок «Дія» у відділенні, отримуючи 40 бонусів за ідентифікацію.


«Близько 34% наших клієнтів підтверджують свою особу та діляться копіями цифрових документів через застосунок «Дія». Потреба отримувати швидкий та якісний сервіс на сьогодні очевидна. Зрештою, 2021 рік показав, що працювати в умовах карантину за старими правилами видається неможливим. Саме тому ломбарди цифровізуються, впроваджують онлайн-сервіси та підтримують безготівкову економіку», - зазначив Сергій Махота, керівник відділу інновацій компанії «Скарбниця».

 

Безготівкові операції 


З січня 2021 року по жовтень 2021 року ломбардом «Скарбниця» було здійснено 1 094 554 безготівкових операцій. Cashless-зростання за окремими послугами за 10 місяців вказаного періоду відобразилось у наступних цифрах:

  • Отримання кредиту на карту - 20%
  • Погашення в кабінеті - 40%
  • Добір в кабінеті - 16%

Картина предметів застави в ломбарді


Картина основних предметів застави дещо змінилась, а саме: 70% це золото (35% каблучки, 25% ланцюжки, 25% браслети, 15% інші золоті вироби, брухт); 30% застав це техніка, з них: 40% – телефони, 20% – ноутбуки, 15% – планшети, 25% -  інша техніка та електроніка. Зберігається тенденція постійного збільшення долі техніки серед предметів застави. 

Примітно, що 92%  клієнтів викуповують назад закладені речі. 60% клієнтів ломбарду «Скарбниця» - люди з рівнем достатку середній та вище середнього. 


Сучасні ломбарди працюють в онлайн та офлайн режимах, пропагують cashless та нові цифрові рішення. Загалом впровадження інновацій в небанківському секторі ефективно трансформує платіжні системи та механізми безготівкових електронних платежів.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.