Кожен третій клієнт ломбарду користується застосунком «Дія»

Кожен третій клієнт ломбарду користується застосунком «Дія»

Перші фінансові кредити у ломбардах України з ідентифікацією через «Дія» були видані у березні 2021 року. За цей час «Дія» масово увійшла в повсякденне користування українців з високим показником охоплення. Загалом у застосунку вже 10 млн користувачів, і ця кількість щоденно зростає.


За внутрішньою статистикою ломбарду «Скарбниця» кожен третій клієнт використовує застосунок «Дія» у відділенні, отримуючи 40 бонусів за ідентифікацію.


«Близько 34% наших клієнтів підтверджують свою особу та діляться копіями цифрових документів через застосунок «Дія». Потреба отримувати швидкий та якісний сервіс на сьогодні очевидна. Зрештою, 2021 рік показав, що працювати в умовах карантину за старими правилами видається неможливим. Саме тому ломбарди цифровізуються, впроваджують онлайн-сервіси та підтримують безготівкову економіку», - зазначив Сергій Махота, керівник відділу інновацій компанії «Скарбниця».


Безготівкові операції 


З січня 2021 року по жовтень 2021 року ломбардом «Скарбниця» було здійснено 1 094 554 безготівкових операцій. Cashless-зростання за окремими послугами за 10 місяців вказаного періоду відобразилось у наступних цифрах:

  • Отримання кредиту на карту - 20%
  • Погашення в кабінеті - 40%
  • Добір в кабінеті - 16%

Картина предметів застави в ломбарді


Картина основних предметів застави дещо змінилась, а саме: 70% це золото (35% каблучки, 25% ланцюжки, 25% браслети, 15% інші золоті вироби, брухт); 30% застав це техніка, з них: 40% – телефони, 20% – ноутбуки, 15% – планшети, 25% -  інша техніка та електроніка. Зберігається тенденція постійного збільшення долі техніки серед предметів застави. 

Примітно, що 92%  клієнтів викуповують назад закладені речі. 60% клієнтів ломбарду «Скарбниця» - люди з рівнем достатку середній та вище середнього. 


Сучасні ломбарди працюють в онлайн та офлайн режимах, пропагують cashless та нові цифрові рішення. Загалом впровадження інновацій в небанківському секторі ефективно трансформує платіжні системи та механізми безготівкових електронних платежів.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».