Що українці найчастіше здають в ломбарди?

 Що українці найчастіше здають в ломбарди?

Кредит під заставу каблучок або смартфонів?

Компанія «Скарбниця», що має близько 400 ломбардних відділень по Україні, назвала речі, під заставу яких українці найчастіше беруть кредити в ломбардах.

За даними компанії, найпопулярніші предмети застави - золото (70% від всіх застав) і техніка (30%). Серед золотих прикрас - це каблучки (35%), сережки (25%), ланцюжки та браслети (25%), інші вироби (15%). Що стосується техніки, то найчастіше українці несуть в ломбарди мобільні телефони (40%), ноутбуки (20%), планшети (15%), іншу техніку (25%).

Основна цільова аудиторія ломбардів: люди у віці від 26 до 35 років (40% від усіх клієнтів) і від 36 до 45 років (27%). А ось найрідше в ломбарди звертаються пенсіонери, у віці від 65 років і старше (загалом близько 1%). Примітно, що високим попитом ломбарди користуються навіть в літній період. І цьому є два пояснення.

По-перше, це бажання людей надійно убезпечити свої цінні речі на час відпустки 

По-друге, це можливість отримати додаткові кредитні кошти на відпочинок. Оформити кредит на невеликі суми в ломбарді швидко і зручно. За статистикою, найчастіше українці здають в ломбард ювелірні прикраси, малогабаритну техніку та гаджети, які вони викуповують після повернення з відпустки. «Іноді клієнту вигідніше принести на зберігання золото або дорогу техніку в ломбард, ніж в банківську скриньку. Для цього можна оформити заставу на невелику суму. До того ж, люди будуть спокійні за збереження речей, що не поступається за надійністю банкам: наявність охорони, системи відеоспостереження, куленепробивного скла каси, кімнат персонального обслуговування. Окрім того, клієнти ломбардів «Скарбниця» можуть зробити добір кредиту на банківську карту дистанційно, перебуваючи у відпустці», - зазначив Володимир Нестеренко, керівник відділу маркетингу і реклами мережі ломбардів «Скарбниця».

Також, досить частою причиною звернення громадян в ломбарди стає термінова необхідність в грошах до зарплати, важлива покупка, гроші на лікування, інші непередбачені обставини. Серед відвідувачів ломбардів значний відсоток складають позичальники, що отримують кредит під заставу промислової техніки, запчастин і будівельних матеріалів.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.