Ринок ломбардного кредитування переходить на безготівковий розрахунок

Ринок ломбардного кредитування переходить на безготівковий розрахунок

Безготівкова оплата!

За даними одного з найбільших гравців ринку ломбардного кредитування, мережі ломбардів "Скарбниця" з січня по вересень 2019 роки кількість безготівкових платежів зросла на 63%.

Кількість безготівкових платежів на ринку надання фінансових послуг продовжує стрімко зростати. Так, згідно з даними Національного банку України (НБУ), за перше півріччя 2019 року в Україні кількість безготівкових операцій становить 2 352,0 млн шт., А їх обсяг - 1 667,0 млрд грн. Що на 28% вище ніж в аналогічному півріччі 2018 року. Частка безготівкових розрахунків з початку 2019 року зросла на 4,3% і склала 49,4% (у першому і другому кварталах 2019 року - 49,6% і 49,2% відповідно).

Безготівковий розрахунок стає пріоритетною формою сплати і в мережах ломбардного кредитування. Мережа ломбардів "Скарбниця", що нараховує понад 400 відділень по всій Україні, поділилася даними про зростання кількості безготівкових операцій. За 9 місяців 2019 року було проведено 21 900 операцій, згідно з результатами внутрішнього дослідження компанії. Цей показник відповідає тенденціям, озвученим Національним банком України: вісім з десяти операцій з платіжними картами всіх банківських установ також виявилися безготівковими.

"Статистика НБУ свідчить, що в Україні настала епоха cashless. В країні емітовано 63,2 мільйона банківських карт, з них майже 10% - це карти з функцією PayPass. Для клієнтів ломбарду два чинники відіграють ключову роль - безпеку розрахунків і оперативність зарахування або перерахування коштів. Безготівковий розрахунок якраз і забезпечує швидкість проведення операцій. Наприклад, у вересні щодня в нашій мережі відбувалося близько 135 безготівкових операцій ", - зазначив Володимир Нестеренко, керівник відділу маркетингу і реклами мережі ломбардів" Скарбниця ".

Серед додаткових послуг, які здійснюються за допомогою банківських карт, користуються популярністю видача кредитів на банківські карти, дистанційне погашення, віддалений добір кредиту, переказ з картки на картку і сплата різних побутових послуг без комісії.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.