Кредит під заставу наручних годинників

Кредит під заставу наручних годинників

Наручні годинники — спосіб підкреслити індивідуальність та стиль. Вони служать яскравим акцентом та надають образу відчуття завершеності. Це повноцінний і незалежний аксесуар, який в сучасній моді переважно використовують в естетичних цілях.

Але водночас є моделі, за які колекціонери готові платити будь-які гроші, аби отримати бажаний аксесуар. Таку любов до наручних годинників можна пояснити прагненням володіти чимось унікальним, вишуканим і тим, що несе в собі певну історію. А, як відомо — унікальність коштує дорого.

Тому якісний наручний годинник — вигідна інвестиція, яка з часом може окупитися в кілька разів. А крім того, в екстреному випадку завжди можна закласти годинник в ломбард, отримавши за нього кругленьку суму. При цьому не обов'язково прощатися з улюбленим аксесуаром, адже можна оформити договір з правом викупу.

Як оцінюють годинники в ломбардах «Скарбниця»

Оцінка — процес, під час якого досвідчений годинникар вивчає наручний годинник, щоб визначити його вартість. Тому від того, наскільки правильно і точно проведена оцінка, залежить сума, яку клієнт може отримати під заставу.

У мережі «Скарбниця» співробітники проходять спеціальне навчання, щоб максимально точно встановлювати вартість предмета з урахуванням його особливостей. Під час оцінки годинника фахівець звертає увагу на:

 • рік випуску і модель;
 • виробника (марку);
 • наявність гарантії та коробки;
 • ступінь збереження виробу;
 • актуальну вартість годинника на ринку.

Більш того, оцінкою дорогих й ексклюзивних годинників займається окремий експерт, що знаходиться за адресою: м Київ, б-р Дружби Народів, 25. Для консультації рекомендуємо заздалегідь зателефонувати до відділення і уточнити графік роботи фахівця з годинників.

Які годинники можна здати під заставу

У всіх ломбардних відділеннях нашої мережі приймають під заставу наступні годинники:

 • брендові;
 • радянські;
 • смарт-годинники;
 • механічні та кварцові;
 • з золота, срібла, платини;
 • інкрустовані діамантами.

Для оформлення кредиту зверніться в будь-який зручний ломбард з паспортом і годинником.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.