Як оцінюють золото і прикраси в ломбардах?

Як оцінюють золото і прикраси в ломбардах?

Оцінка золота у ломбарді

Найпопулярнішою заставою в ломбардах є золоті прикраси: каблучки, браслети, ланцюжки, сережки, кулони та інше. Ці коштовності є практично в кожного з нас. Вони мають велику вартість, але не є предметом першої необхідності. Тому їх насамперед здають у ломбард, якщо потрібно швидко отримати грошову позику. 

Але на яку суму можна розраховувати? Адже один золотий ланцюжок у ювелірному магазині може коштувати 5,000 гривень, а інший 50,000 гривень і більше. 

Ми описали головні критерії оцінки золота у ломбарді нижче. Це допоможе кожному, хто потребує швидкого і доступного кредитування без поручителів і запиту кредитної історії.

Процедура отримання позики в ломбарді під заставу дорогоцінних металів складається з декількох етапів:

  1. Відвідування будь-якого відділення ломбарду.
  2. Передача застави на оцінку експерту.
  3. Узгодження умов на підставі оцінки.
  4. Підписання договору позики.
  5. Отримання зазначеної в договорі суми (готівкою або на картку). 

У середньому, оцінка ювелірного виробу займає близько 10-20 хвилин. За цей час оцінювач враховує три основні критерії:

  • Вагу;
  • Пробу;
  • Стан (наявність дефектів, глибоких подряпин).

Під час оцінки ювелірних прикрас не враховуються бренд, стиль плетіння, а також стать (для чоловіків або жінок). Головне, що має значення, це вага самого металу, виключаючи вагу каменів та інших вставок. При цьому оціночна вартість предмета буде нижчою, якщо він пошкоджений: має глибокі подряпини або плетіння зовсім порвано. 

Як заставу зазвичай приймають вироби такої проби золота: 585 (найпопулярніша, оцінюють найдорожче), 583, 375 (має низький вміст металу), 999 (злитки). Також приймається метал 333, 500, 750, 900, 916 і 958 проб. 

Вартість золотих виробів завжди оцінюється за 1 грам (для кожної проби). Кожен виявлений дефект знижує вартість на певну кількість відсотків.

Приклад: ви принесли в ломбард золоте колечко 585 проби, вагою 1,7 грама. Якщо вартість оцінки дорівнює 1000 гривень за грам, то початкова вартість складе 1700 гривень. Однак за наявності дефекту на кшталт глибокої подряпини або нерівної геометрії ціна знижується на 10%. У підсумку можна отримати 1530 гривень. 

За таким принципом здійснюється оцінка, і оскаржити її не можна. Оскільки вона здійснюється за внутрішніми стандартами мережі ломбардів. Зверніть увагу, що наведена в прикладі вартість не є реальною, а лише показує принцип ціноутворення.

Якщо вам потрібно швидко отримати гроші без бюрократії та запиту кредитної історії, то ласкаво просимо в ломбарди "Скарбниця", де найвища оціночна вартість ювелірних виробів.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.