Жодного року без нововведень: 19-річчю компанії «Скарбниця» присвячується!

Жодного року без нововведень: 19-річчю компанії «Скарбниця» присвячується!

З кожним роком ми стаємо ще краще!

У наше століття інформаційної економіки, високих технологій покликаних полегшити життя і прискорити рутинні завдання, ми спостерігаємо парадокс: у кожного з нас залишається все менше часу на вирішення особистих питань.

Так, державні установи працюють з 8.00 до 17.00, сфера обслуговування пропонує почекати закінчення обідньої перерви, і тільки деякі компанії можуть похвалитися справжнім орієнтуванням на потреби клієнтів.

Однією з таких компаній є всеукраїнська мережа ломбардів «Скарбниця».

За 19 років продуктивної роботи співробітниками підрозділів мережі створено безліч корисних послуг і додаткових сервісів, значимо підвищують рівень стандартів обслуговування в фінансово-кредитній галузі.

У списку нововведень, найбільш значущими є нові сервіси, спрямовані на полегшення розрахунків за кредитними договорами так звані «Системи оплати відсотків»:

1) Система «Е-ломбард»
2) Система «Е-платежка»
3) Система оплати в будь-якому відділенні мережі«Скарбниця»

Забудьте про трати часу, забудьте про черги, адже кожна з систем прискорює і полегшує проведення стандартних операцій, для яких раніше було потрібно ваше обов'язкову присутність!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».