Жодного року без нововведень: 19-річчю компанії «Скарбниця» присвячується!

Жодного року без нововведень: 19-річчю компанії «Скарбниця» присвячується!

З кожним роком ми стаємо ще краще!

У наше століття інформаційної економіки, високих технологій покликаних полегшити життя і прискорити рутинні завдання, ми спостерігаємо парадокс: у кожного з нас залишається все менше часу на вирішення особистих питань.

Так, державні установи працюють з 8.00 до 17.00, сфера обслуговування пропонує почекати закінчення обідньої перерви, і тільки деякі компанії можуть похвалитися справжнім орієнтуванням на потреби клієнтів.

Однією з таких компаній є всеукраїнська мережа ломбардів «Скарбниця».

За 19 років продуктивної роботи співробітниками підрозділів мережі створено безліч корисних послуг і додаткових сервісів, значимо підвищують рівень стандартів обслуговування в фінансово-кредитній галузі.

У списку нововведень, найбільш значущими є нові сервіси, спрямовані на полегшення розрахунків за кредитними договорами так звані «Системи оплати відсотків»:

1) Система «Е-ломбард»
2) Система «Е-платежка»
3) Система оплати в будь-якому відділенні мережі«Скарбниця»

Забудьте про трати часу, забудьте про черги, адже кожна з систем прискорює і полегшує проведення стандартних операцій, для яких раніше було потрібно ваше обов'язкову присутність!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.