Нова послуга у «Скарбниці»: поштомати від Meest - [Скарбниця]

Нова послуга у «Скарбниці»: поштомати від Meest - [Скарбниця]

Поштомати Meest у “Скарбниці”

Національна мережа ломбардів “Скарбниця” і міжнародна група компаній Meest повідомляють про початок співробітництва.

Відтепер у всіх відділеннях “Скарбниці” з обслуговуванням 24/7 з’являться поштомати Meest. Поштовий сервіс стане доступним в понад 100 відділеннях «Скарбниці» по всій країні вже до кінця цього року.

Керівник відділу інновацій національної мережі «Скарбниця» Сергій Махота зазначив, що встановлення поштоматів дозволить залучити нових клієнтів в ломбарди і повніше задовольнити запити тих, хто користується послугами постійно.

«Цей проект демонструє успішність стратегії Win-Win, коли обидві сторони в плюсі, а результатом є довгострокове співробітництво. Для мережі ломбардів «Скарбниця» важливо надати максимум сервісу в одному місці. Наша внутрішня статистика говорить про те, що 60% клієнтів мають рівень доходу середній і вище. Вони використовують вигідні умови кредитування, як надійний інструмент для вирішення своїх фінансових потреб, і тут наші цільові аудиторії з Meest можуть збігатись», – зазначив він.

Варто зауважити, що середня щоденна відвідуваність ломбардного відділення “Скарбниці” складає 70 осіб, а за всю історію компанії її послугами скористалися понад 3 мільйони українців. З огляду на впровадження нової послуги, очікується збільшення потоку клієнтів “Скарбниці”.

Генеральний директор Meest Express Віктор Кучма переконаний, що дана співпраця буде взаємовигідною.
«Для Meest співпраця з мережею «Скарбниця» – важливий крок у реалізації програми розгортання найбільшої в Україні мережі поштоматів. Ломбарди розміщені в зручних локаціях для людей і, що важливо, вони працюють цілодобово, мають високий рівень безпеки. Це дозволить клієнтам Meest отримати якісний автоматичний поштовий сервіс поруч з домом. Клієнти отримуватимуть послуги у будь-який час та не боятимуться за збереження своїх відправлень», – розповів він.

Інформація про мережу ломбардів «Скарбниця»
Компанія «Скарбниця» - національна мережа ломбардів в Україні, заснована в 1992 році. Перший недержавний ломбард, один з лідерів ринку ломбардного кредитування, що надає послугу видачі кредиту під заставу майна. З 2018 року доступним є кредитування під заставу основних видів криптовалют. Компанія «Скарбниця» має розгалужену мережу відокремлених підрозділів по всій території України. Всього діє близько 400 відділень у 97 містах. Є учасником і представлена в правлінні Всеукраїнської Асоціації ломбардів.

Інформація про компанію «Meest Express»
Компанія «Meest Express» є найбільшим національним логістичним оператором в сегменті доставки «від дверей до дверей» в Україні. Meest Express втілює сучасні передові інформаційні технології на ринку кур'єрських послуг України.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.