Нова послуга у «Скарбниці»: поштомати від Meest - [Скарбниця]

Нова послуга у «Скарбниці»: поштомати від Meest - [Скарбниця]

Поштомати Meest у “Скарбниці”

Національна мережа ломбардів “Скарбниця” і міжнародна група компаній Meest повідомляють про початок співробітництва.

Відтепер у всіх відділеннях “Скарбниці” з обслуговуванням 24/7 з’являться поштомати Meest. Поштовий сервіс стане доступним в понад 100 відділеннях «Скарбниці» по всій країні вже до кінця цього року.

Керівник відділу інновацій національної мережі «Скарбниця» Сергій Махота зазначив, що встановлення поштоматів дозволить залучити нових клієнтів в ломбарди і повніше задовольнити запити тих, хто користується послугами постійно.

«Цей проект демонструє успішність стратегії Win-Win, коли обидві сторони в плюсі, а результатом є довгострокове співробітництво. Для мережі ломбардів «Скарбниця» важливо надати максимум сервісу в одному місці. Наша внутрішня статистика говорить про те, що 60% клієнтів мають рівень доходу середній і вище. Вони використовують вигідні умови кредитування, як надійний інструмент для вирішення своїх фінансових потреб, і тут наші цільові аудиторії з Meest можуть збігатись», – зазначив він.

Варто зауважити, що середня щоденна відвідуваність ломбардного відділення “Скарбниці” складає 70 осіб, а за всю історію компанії її послугами скористалися понад 3 мільйони українців. З огляду на впровадження нової послуги, очікується збільшення потоку клієнтів “Скарбниці”.

Генеральний директор Meest Express Віктор Кучма переконаний, що дана співпраця буде взаємовигідною.
«Для Meest співпраця з мережею «Скарбниця» – важливий крок у реалізації програми розгортання найбільшої в Україні мережі поштоматів. Ломбарди розміщені в зручних локаціях для людей і, що важливо, вони працюють цілодобово, мають високий рівень безпеки. Це дозволить клієнтам Meest отримати якісний автоматичний поштовий сервіс поруч з домом. Клієнти отримуватимуть послуги у будь-який час та не боятимуться за збереження своїх відправлень», – розповів він.

Інформація про мережу ломбардів «Скарбниця»
Компанія «Скарбниця» - національна мережа ломбардів в Україні, заснована в 1992 році. Перший недержавний ломбард, один з лідерів ринку ломбардного кредитування, що надає послугу видачі кредиту під заставу майна. З 2018 року доступним є кредитування під заставу основних видів криптовалют. Компанія «Скарбниця» має розгалужену мережу відокремлених підрозділів по всій території України. Всього діє близько 400 відділень у 97 містах. Є учасником і представлена в правлінні Всеукраїнської Асоціації ломбардів.

Інформація про компанію «Meest Express»
Компанія «Meest Express» є найбільшим національним логістичним оператором в сегменті доставки «від дверей до дверей» в Україні. Meest Express втілює сучасні передові інформаційні технології на ринку кур'єрських послуг України.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».