Обмінюйте бонуси на страховий захист - Уника!

Обмінюйте бонуси на страховий захист - Уника!

Вигідна пропозиція!

Мережа ломбардів «Скарбниця» запустила інноваційний проект з компанією “Уніка”

Компанія «Скарбниця» спільно зі Страховою компанією «Уніка» в червні 2019 року запустили новий інноваційний проект. Тепер клієнти ломбардів, які використовують знак для товарів і послуг Скарбниця, можуть обмінювати накопичені бонуси програми лояльності на страховий захист свого життя і здоров'я в Уніка, а нові клієнти — отримувати такий захист абсолютно безкоштовно.

Клієнти компанії «Скарбниця» можуть робити такий обмін бонусів на страховий захист з будь-якого мобільного пристрою в Особистому кабінеті сайту.

Для цього не потрібно йти в ломбард або офіс Страхової компанії «Уніка». Все можна зробити дистанційно, в цифровому форматі, у кілька кліків в смартфоні або планшеті всього за кілька секунд.

Для вибору клієнтам надається кілька різних варіантів страхових сум в залежності від накопиченого кількості бонусів програми лояльності «Скарбниця». Новим клієнтам при зверненні в компанію «Скарбниця» даруються привітальні бонуси, які можна буде обміняти на страховий захист свого життя і здоров'я.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.