Ломбард «Скарбниця». Історія створення і місія компанії

Ломбард «Скарбниця». Історія створення і місія компанії

Працюємо для Вас з 1992 року!

Ломбард «Скарбниця» перший недержавний ломбард в нашій країні, заснований в 1992 році.

Багаторічна діяльність ломбарду «Скарбниця» — це динамічний процес активного розвитку та вдосконалення. Наш ломбард є лідером на українському ринку ломбардного кредитування.

З дня відкриття першого ломбардного відділення 9-го листопада 1992 року по сьогоднішній день компанія пройшла довгий і плідний шлях розвитку. Пророблено величезний обсяг роботи і, як результат, — сьогодні на території України ломбард «Скарбниця» надає свої послуги більш ніж в 150 ломбардних відділеннях.

Мережа ломбардних відділень «Скарбниця» постійно розвивається, і з певною періодичністю поповнюється новими філіями «Скарбниця» як у Києві, так і в регіонах.

За 17 років успішної роботи ломбард «Скарбниця» завоював заслужену довіру більш ніж 7-ми мільйонів клієнтів, які скористалися послугами нашої компанії. За цей час у нас сформувався штат висококваліфікованих співробітників, що забезпечує найвищий європейський рівень обслуговування клієнтів  ломбардних відділень, а також гнучкий індивідуальний сервіс для постійних і потенційних клієнтів.

Місія компанії «Скарбниця».

Ми існуємо для того щоб надавати кращі фінансові послуги та вносити свій вклад в розвиток України.

Основні принципи компанії «Скарбниця»:

  • постійне впровадження і підтримка найвищих стандартів якості надання послуг ломбардного кредитування;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • відкритість і доступність послуг;
  • максимальна швидкість і якість обслуговування;
  • різноманітні та зручні варіанти вибору терміну позики і виплати відсотків;
  • повна конфіденційність послуг та захист інформації про клієнта;
  • гарантовано високий рівень безпеки клієнта і його майна;
  • підтримку репутації надійного і чесного партнера будь-якої людини.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».