Ломбард «Скарбниця». Історія створення і місія компанії

Ломбард «Скарбниця». Історія створення і місія компанії

Працюємо для Вас з 1992 року!

Ломбард «Скарбниця» перший недержавний ломбард в нашій країні, заснований в 1992 році.

Багаторічна діяльність ломбарду «Скарбниця» — це динамічний процес активного розвитку та вдосконалення. Наш ломбард є лідером на українському ринку ломбардного кредитування.

З дня відкриття першого ломбардного відділення 9-го листопада 1992 року по сьогоднішній день компанія пройшла довгий і плідний шлях розвитку. Пророблено величезний обсяг роботи і, як результат, — сьогодні на території України ломбард «Скарбниця» надає свої послуги більш ніж в 150 ломбардних відділеннях.

Мережа ломбардних відділень «Скарбниця» постійно розвивається, і з певною періодичністю поповнюється новими філіями «Скарбниця» як у Києві, так і в регіонах.

За 17 років успішної роботи ломбард «Скарбниця» завоював заслужену довіру більш ніж 7-ми мільйонів клієнтів, які скористалися послугами нашої компанії. За цей час у нас сформувався штат висококваліфікованих співробітників, що забезпечує найвищий європейський рівень обслуговування клієнтів  ломбардних відділень, а також гнучкий індивідуальний сервіс для постійних і потенційних клієнтів.

Місія компанії «Скарбниця».

Ми існуємо для того щоб надавати кращі фінансові послуги та вносити свій вклад в розвиток України.

Основні принципи компанії «Скарбниця»:

  • постійне впровадження і підтримка найвищих стандартів якості надання послуг ломбардного кредитування;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • відкритість і доступність послуг;
  • максимальна швидкість і якість обслуговування;
  • різноманітні та зручні варіанти вибору терміну позики і виплати відсотків;
  • повна конфіденційність послуг та захист інформації про клієнта;
  • гарантовано високий рівень безпеки клієнта і його майна;
  • підтримку репутації надійного і чесного партнера будь-якої людини.

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.