Зустрічайте Кредитного кур'єра!

Зустрічайте Кредитного кур'єра!

Послуга "Кредитний кур'єр" - як це працює

Мережа ломбардів "Скарбниця" успішно впровадила новий сервіс "Кредитний кур'єр", який дозволяє взяти кредит в ломбарді, не виходячи з дому.

З огляду на карантинні обмеження в країні, ми запропонували своїм клієнтам безпечний і зручний сервіс, який дуже просто працює та допомагає ефективно вирішити свої фінансові питання без зайвих витрат.

Все, що потрібно - це залишити заявку на сайті, заповнивши просту онлайн-форму. Це дасть можливість зробити попередню оцінку предмета застави. Далі, наш кредитний експерт зв'яжеться з вами для уточнення деталей відправки й упаковки.

Наступний етап, це відправка предмета застави кур'єрською службою компанії "Нова Пошта" так само, як ви б надсилали будь-яку іншу посилку.

Ну а далі, можна вважати, що гроші вже у вас на картці. Після прибуття поштового відправлення в ломбардне відділення, наш менеджер зв'язується з вами для оформлення електронного договору фінансового кредиту та узгодження остаточної суми на руки, умов, а також бонусів і акцій.

Ось так легко й просто можна отримати додаткове фінансове підкріплення без ризику для свого здоров'я, без витрачання дорогоцінного часу на дорогу до відділення, без транспортних витрат і черг.

Вже тисячі наших клієнтів успішно користуються послугою "Кредитний кур'єр", спробуйте і ви. Детальніше про те, як це зробити, можна прочитати в матеріалі на сайті elnews.com.ua. Детальна інформація

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».