Зустрічайте Кредитного кур'єра!

Зустрічайте Кредитного кур'єра!

Послуга "Кредитний кур'єр" - як це працює

Мережа ломбардів "Скарбниця" успішно впровадила новий сервіс "Кредитний кур'єр", який дозволяє взяти кредит в ломбарді, не виходячи з дому.

З огляду на карантинні обмеження в країні, ми запропонували своїм клієнтам безпечний і зручний сервіс, який дуже просто працює та допомагає ефективно вирішити свої фінансові питання без зайвих витрат.

Все, що потрібно - це залишити заявку на сайті, заповнивши просту онлайн-форму. Це дасть можливість зробити попередню оцінку предмета застави. Далі, наш кредитний експерт зв'яжеться з вами для уточнення деталей відправки й упаковки.

Наступний етап, це відправка предмета застави кур'єрською службою компанії "Нова Пошта" так само, як ви б надсилали будь-яку іншу посилку.

Ну а далі, можна вважати, що гроші вже у вас на картці. Після прибуття поштового відправлення в ломбардне відділення, наш менеджер зв'язується з вами для оформлення електронного договору фінансового кредиту та узгодження остаточної суми на руки, умов, а також бонусів і акцій.

Ось так легко й просто можна отримати додаткове фінансове підкріплення без ризику для свого здоров'я, без витрачання дорогоцінного часу на дорогу до відділення, без транспортних витрат і черг.

Вже тисячі наших клієнтів успішно користуються послугою "Кредитний кур'єр", спробуйте і ви. Детальніше про те, як це зробити, можна прочитати в матеріалі на сайті elnews.com.ua. Детальна інформація

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.