Де вигідно взяти кредит в Чернівцях?

 Де вигідно взяти кредит в Чернівцях?

Вигідне кредитування у Чернівцях

Ця весна стала справжнім випробуванням для кожного, особливо для тих, хто позбувся стабільного заробітку і потребує фінансової підтримки. Стандартні щомісячні витрати, такі як комунальні платежі, покупка продуктів і ліків, оренда житла - ніхто не відміняв. Якщо гроші закінчуються, а позичити у друзів чи знайомих не варіант, ідеальним варіантом буде оформлення кредиту в ломбарді. На сьогодні в Чернівцях представлено кілька надійних перевірених ломбардних мереж, одним з яких є ломбард "Скарбниця". За внутрішньою статистикою компанії клієнти майже завжди викуповують свої предмети застави назад і таких 85%, а це означає, що вони використовують ломбардну позику, як варіант вирішення фінансових питань. Крім зручності оформлення такого кредиту, прости його погашення, прозорі умови без прихованих платежів.

На час карантину мережа ломбардів "Скарбниця" запропонувала своїм клієнтам безліч дистанційних сервісів, що доступні в Особистому кабінеті на сайті компанії. Також, піклуючись про безпеку і здоров'я клієнтів національна мережа ломбардів запропонувала нову послугу "Кредитний кур'єр" за допомогою якої кожен бажаючий може взяти кредит, не виходячи з дому. Заповнивши онлайн форму на сайті просто надішліть свій предмет застави, дотримуючись інструкцій кредитного експерта і після доставки його в відділення, оперативно отримаєте гроші на банківську картку. Більш докладно ця послуга розписана у статті видання "Молодий буковинець", а також в ній подані адреси відділень в Чернівцях, де вам можуть за лічені хвилини видати грошовий кредит.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».