Де вигідно взяти кредит в Чернівцях?

 Де вигідно взяти кредит в Чернівцях?

Вигідне кредитування у Чернівцях

Ця весна стала справжнім випробуванням для кожного, особливо для тих, хто позбувся стабільного заробітку і потребує фінансової підтримки. Стандартні щомісячні витрати, такі як комунальні платежі, покупка продуктів і ліків, оренда житла - ніхто не відміняв. Якщо гроші закінчуються, а позичити у друзів чи знайомих не варіант, ідеальним варіантом буде оформлення кредиту в ломбарді. На сьогодні в Чернівцях представлено кілька надійних перевірених ломбардних мереж, одним з яких є ломбард "Скарбниця". За внутрішньою статистикою компанії клієнти майже завжди викуповують свої предмети застави назад і таких 85%, а це означає, що вони використовують ломбардну позику, як варіант вирішення фінансових питань. Крім зручності оформлення такого кредиту, прости його погашення, прозорі умови без прихованих платежів.

На час карантину мережа ломбардів "Скарбниця" запропонувала своїм клієнтам безліч дистанційних сервісів, що доступні в Особистому кабінеті на сайті компанії. Також, піклуючись про безпеку і здоров'я клієнтів національна мережа ломбардів запропонувала нову послугу "Кредитний кур'єр" за допомогою якої кожен бажаючий може взяти кредит, не виходячи з дому. Заповнивши онлайн форму на сайті просто надішліть свій предмет застави, дотримуючись інструкцій кредитного експерта і після доставки його в відділення, оперативно отримаєте гроші на банківську картку. Більш докладно ця послуга розписана у статті видання "Молодий буковинець", а також в ній подані адреси відділень в Чернівцях, де вам можуть за лічені хвилини видати грошовий кредит.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.